Anasayfa / Sosyal Medya / Whatsapp Toplu Mesaj Nasıl Atılır

Whatsapp Toplu Mesaj Nasıl Atılır

whatsapp-google-haber1365334244

Reklamlar

Whatsapp üzerinden toplu mesaj atabilirsiniz. Oldukça faydalı bir işlem fakat Aynı anda en fazla 50 kişiye mesaj atma hakkınız vardır. Whatsapp spam mesajları engellemek için sayıyı 50 olarak belirlemiş. Şimdi toplu mesajı nasıl atacağımıza bakalım;

Son güncelleme ile 256 kadar kişiye toplu mesaj atabilirsiniz. Toplu mesaj atma seçenekleri güncellendiği için yazımızı güncelliyoruz. Whatsapp toplu mesaj atma ve Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizde resimli anlatımları inceleyebilirsiniz.

Whatsapp yeni mesaj gönder seçeneğine dokunun.

Reklamlar

Açılan ekranda kişi listenizi göreceksiniz. Toplu mesaj listenize eklemek istediğiniz kişileri seçerek Yeni toplu mesaj seçeneğine dokunun.

Whatsapp toplu mesaj kaç kişiye atılabilir ? 256 kişiye kadar toplu mesaj atabilirsiniz.

Son olarak açılan ekranda eklediğiniz kişileri görebilirsiniz. Listenizi tekrar kontrol ederek işlemi onaylayın.

Son ekranda toplu mesaj listenizin oluşturulduğunu görebilirsiniz. “x alıcı toplu mesaj liste bilgisi için dokunun” seçeneğine dokunarak, alıcı listenizi düzenleyebilir toplu mesajınızı iletebilirsiniz.

Whatsapp toplu mesaj özelliği hakkında merak ettiğiniz soruları, yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Uygulama güncellendikçe menülerde yer değişiklikleri olabilir. Bu tarz durumlardaresimli anlatım güncellenecektir.

işlem bu kadar. Kolay gelsin

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*