Anasayfa / İnternet / Bilgisayarı Açık Tutarak Para Kazanma

Bilgisayarı Açık Tutarak Para Kazanma

Yapacağınız 10 dakikalık ayarlardan sonra bilgisayarımızı açık tutarak bile para kazanabiliriz. Günümüzde link kısaltmalar oldukça fazla ilgi görüyor. Kayıt olacağınız bu link kısaltma sitesinde oluşturacağımız linki aşağıdaki bota ekleyerek otomatik tıklamasını sağlıyoruz ve biz bırakıyoruz o para kazanıyor, paralar 15€ geçtikten sonra paypal adresimize otomatik gönderiliyor. Resimli olarak adımları inceleyerek bu yöntemle para kazanabilirsiniz.

Reklamlar

SİTEYE GİRİŞ

1.adım

Aşağıdaki bölümleri doldurarak kayıt oluyoruz. PAYPAL Mail yazan bölümü doğru yazınız aksi halde başka hesaba yatırılır para.

Reklamlar

2.adım

Kayıt Olduktan sonra anasayfadaki “connexion” tıklayarak giriş sayfasını açıyoruz ve giriş yapıyoruz.

3.adım

Giriş yaptıktan sonra, menuden “Accueil” tıklayarak link kısaltma ekranını açıyoruz. Link kısaltma bölüme herhangi bir link yapıştırarak Convertir butonuna tıklıyoruz.

4.adım

Menü seçmesinden “Liens” tıklayarak kısalttığımız linkleri görebiliriz buradan kısalttığımız linki kopyalayınız.

5.adım

PROGRAMI İNDİR

Programımızı indirdikten sonra açıyoruz ve yukarıda kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz. Toplam 3 tane link giriyoruz ve üç linke aynı anda tıklıyoruz ve daha çok para gelmesini sağlıyor.

6.adım

Linklerimiz 400-500 gibi sayılara geldikten sonra linki silip yenilerini ekliyoruz sitenin kullanıcı adımızı banlamasını engelliyoruz.

7.adım

Sitedeki “Paiements” bölümünden linklerimize kaç defa tıklandığını ve ne kadar para biriktiğini görebiliriz .

8.adım

Reklamlar

Bir yorum

  1. merhaba hocam iyi bir kazanç gibi gözüküyor ama 9. adımda linkleri ekledikten sonra proğramın açık kalması tık için yeterli mi yoksa benimde bişeylere tıklama gereklimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*