Anasayfa / İnternet / Search.us.com Kaldırma-Temizleme

Search.us.com Kaldırma-Temizleme

search.us

Search.us.com

Kaldır
Adware ve tarayıcı korsanları kaldırır antimalware programı kullanarak bilgisayarınızı tarayın.Spyhunter Kullanmanızı öneririz.
Denetim Masası -> Ekle ve Kaldır > kontrol Search.us.com ilgili herhangi bir yabancı uygulamalar varsa. Herhangi görürseniz, bunları kaldırın. Ayrıca aynı gün yüklü diğer uygulamaları kaldırmak için önerilir.
Araç çubuğu Internet tarayıcıları tümünden kaldırma:

Reklamlar
  • Internet Explorer için: “Araçlar” (ya da Internet Explorer 9 dişli simgesini), gidin -> “Eklentileri Yönet”. Search.us.com Bakmak ve onu devre dışı bırakın.
  • Google Chrome için: üst uç veya barlar simgesine tıkladığınızda sağ ekranın; “Araçlar” -> “Uzatma”. Search.us.com İlgili herhangi bir uzantıları görürseniz, tıkırtı üstünde bir çöp tenekesi simgesine yanlarında.
  • Mozilla Firefox için:- “Araçlar” > “Eklentiler” “Uzantılar” >. Güvenli izlemek için ilgili herhangi bir uzantıları görürseniz, bunları devre dışı bırakın.

Eğer ana sayfanız ve varsayılan arama motoru bir sen için her zaman kullanılan değiştirilir kontrol edin. Herhangi bir yabancı adresi görürseniz, bu, kendi yerine örneğin ozengen.com

Çeviri ile alıntı yapılmıstır

Reklamlar
SPYHUNTER İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*