Anasayfa / Multimedya / Badoo Hesabı Nasıl Silinir İptal Edilir

Badoo Hesabı Nasıl Silinir İptal Edilir

Badoo hesabınızı silmek ve iptal etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Badoo flört ağı olarak adlandırılan bir sosyal paylaşım platformu. Badoo hesabınız ile fotoğraf ve videolarınızı diğer kullanıcılar ile paylaşarak, istediğiniz kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle ülkemizde çok fazla rağbet gören bu uygulama, kişilerin gizlilik haklarına ve kişisel bilgilerine çok fazla dikkat etmemektedir. Üyelerinin resimlerini veya bilgilerini , diğer kullanıcıları uygulamaya çekmek için kullanmaktadır.

Reklamlar

Resimlerinizi Badoo’tan tamamen silmek ve hesabınızı kapatmak istediğiniz zaman, sahte kullanıcılar tarafından mesajlar gelmeye başlayabilir. Bu tarz durumları dikkate almadan hesabınızı kapatmaya devam edebilirsiniz. Bu durum uygulamanın ne kadar ticari bir kaygı ile kurulduğunu ve üyelerine verdiği önemi çok net göstermektedir.  Tüm arkadaşlık sitelerinde olduğu gibi resimleriniz amacınızın dışında kullanılabilir.

Badoo hesabı nasıl silinir ?

Badoo hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan “Ayarlar” simgesine tıklayın.

Reklamlar

Ayarların en altına kadar ekranı kaydırarak “Hesabı sil” seçeneğine tıklayın.

Hesabınızı silmek istediğinizden emin misiniz ? seçeneğinde tekrar hesabınızı silin seçeneğini işaretleyerek devam edin.

Son olarak kullandığınız şifreyi ve doğrulama kodunu yazarak hesabınızı silebilirsiniz.

Hesabınızı sildikten sonra kısa süre içinde giriş yapmadığınız taktirde tamamen kaldırılacaktır. Badoo hakkında merak ettiğiniz soruları yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*