Anasayfa / Whatsapp / Whatsapp’ta çevrimiçi olmadan yazabilir miyim ?

Whatsapp’ta çevrimiçi olmadan yazabilir miyim ?

Whatsapp’ta en sık sorulan sorulardan biri; “Çevrimiçi olmadan mesaj yazabilir miyim ?” Teknik olarak bunu yapmanız imkansız fakat birkaç hile kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yoktur.

Reklamlar

Whatsapp’ta çevrimiçi olmadan mesaj yazmanızı sağladığını iddia eden birçok program var. Bu programların birçoğu kullanıcıları aldatmaktadır. Eğer Whatsapp kararlı sürümünde böyle bir özellik sunmuyorsa, bunu alternatif programlar ile yapamazsınız. Bu tarz program veya uygulamalara güvenmemenizi öneririz.

Çevrimiçi olmadan mesaj yazmak için tek yöntem vardır. O da internet bağlantınızı kopararak, mesajlarınızı atmak ve daha sonra internetinizi kapatmaktır.

Reklamlar
  1. adım: Wifi ve mobil verinizi kapatın.
  2. adım: Whatsapp görüşmenize giriş yaparak mesajınızı yazın. İnternet bağlantınız olmadığından dolayı karşı taraf sizi çevrimiçi göremeyecektir.
  3. adım: İnternet bağlantınızı açın. Mesajınız karşı tarafa ulaşacaktır. İşlem bu kadar.

Bunun haricinde son görülmeyi’de kapatmak için; Ayarlar kısmını tıklayın. Ayarlar ekranında bulunan Hesap bölümüne tıklayın. Karşınıza hesap ayarları gelecek, bu bölümde Gizlilik kısmına tıklayın. Açılan pencerede “Kişisel Bilgilerimi Kimler Görebilir” başlığı altında bulunan Son görülme kısmına tıkladığınızda karşınıza 3 seçenek çıkacak. Bunlar, Herkes, Kişilerim ve Hiç kimse. Whatsapp son görülme özelliğini kapatmak için Hiç kimse seçeneğine tıklayın.

NOT: Güvenliğiniz için bu tarz işlemler için illegal uygulamalar indirmemenizi öneririz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*