Anasayfa / Mobil / Whatsapp’a girdiğim görünmesin nasıl yaparım

Whatsapp’a girdiğim görünmesin nasıl yaparım

whatsapp hack

Reklamlar

Whatsapp’a girdiğim diğer kullanıcılar tarafından görünmesin bu ayarları nasıl yaparım diyorsanız aşağıdaki gizlilik ayarlarını yapılandırmanız gerekmektedir. Whatsapp uygulaması geliştikçe, birçok farklı yenilikler ve özellikler ile hayatımıza girdi fakat bu özellikler her kullanıcı tarafından kullanılmamaktadır. Bunlardan en önemlileri de “Son görülme” ve “Mavi tık” özelliğidir. Bu yenilikler geldikten sonra birçok kullanıcıdan tepki çekmişti. Tabi bu ayarları kişiselleştirerek dilediğiniz gibi kullanma şansımız var.

Whatsapp’a dilediğiniz gibi girip çıkmak ve kimse tarafından bu bilgilerin görülmesini istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

Reklamlar

Whatsapp hesabınızı açın / Ayarlar / Hesap / Gizlilik adımlarını takip edin. Kişisel bilgilerimi kimler görebilir seçeneği altında bulunan “Son görülme” ayarlarını hiç kimse olarak düzenleyin.

Gizlilik

Ayrıca gizlilik ayarlarında “Okudu bilgisi” seçeneğini devre dışı bırakarak, okuduğunuz mesajlarla alakalı bilgilerin de karşı tarafa gitmesini engelleyebilirsiniz. Tabi bu ayarları düzenlediğiniz zaman karşı tarafından da bilgilerini aynı şekilde göremezsiniz. Not: Bu, Sesli Mesaj veya Grup Sohbetleri için Okundu Bilgisini kapatmaz. Bu özellikler için Okundu Bilgisini kapatmak mümkün değildir. Profil fotoğrafı , durum gibi bilgilerin gizliliği için aynı adımları takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*