Anasayfa / Mobil / Whatsapp profilime bakanları nasıl öğrenebilirim

Whatsapp profilime bakanları nasıl öğrenebilirim

Reklamlar

Son zamanlarda Whatsapp kullanıcılarından sürekli olarak aynı soruyu alıyoruz. Whatsapp profilime bakanları nasıl öğrenebilirim ? Sosyal medya hakkında kullanıcıların en çok merak ettiği soru her zaman profiline bakanları görmek olmuştur.

Whatsapp, instagram, Facebook, Twitter vb. tüm sosyal medya platformlarında, kullanıcılar sürekli olarak bu bilgiye ulaşmaya çalışıyor. Profile bakanları görme konusu o kadar ilgi çekiyorki, bu durum korsnaların da hedef aldığı konulardan biri. Eğer kullanıcılara herhangi bir linke giriş yaptırmak veya uygulama yükletmek gerektiği zaman, bu tarz işlemleri yaptıklarını vadederek rahatlıkla tuzaklarına düşürebiliyorlar.

Reklamlar

Profiline bakanları görme, uygulamalar ve sosyal medya platformları tarafından sunulan bir özellik değildir. Kullanıcı verilerinin ve gizliliğin öneminden dolayı, bu tarz bilgiler hiçbir zaman kullanıcılar ile paylaşılmaz. Karşılıklı kurulan üçüncü parti yazılımlar ile bu işlemi yapabilirsiniz fakat bu uygulamaların kullanımı, hesabınızın tamamen kontrolünü yabancı kişilere vermeniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden bu tarz uygulamaları kullanmanızı önermiyoruz.

Profilime bakanları nasıl öğrenebilirim ?

Uygulamanın ilk yayınlandığı yıllarda WhatsApp+ uygulaması ile profilinize bakanları görebiliyordunuz fakat Whatsapp’ın son gelişimlerinden sonra günümüzde profilinize bakan kişileri görme ihtimaliniz yoktur. Bu konuda işlemi yaptığını vadeden uygulama ve sitelere kesinlikle güvenmeyiniz.

Profilinize bakanları görmenizi sağladığını iddia eden uygulamalar Google play ve Apple store‘da yayınlanıyor. Bu uygulamaların hiçbiri çalışmamaktadir. Boşu boşuna bu uygulamarı yükleyerek zaman kaybetmeyiniz. Bu işlemler için herhangi bir yazılım kurduysanız, telefonunuzu ve bilgisayarınızı mutlaka virüs taramasından geçiriniz.

Whatsapp güvenliği hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için Whatsapp hesabıma başkası girebilir mi ? isimli makalemizi okumanızı öneririz. Whatsapp hakkında merak ettiğiniz diğer bilgiler için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*