Anasayfa / Mobil / Whatsapp konum nasıl açılır

Whatsapp konum nasıl açılır

Bugünkü yazımızda Whatsapp konum nasıl açılır konusunu anlatacağız. Whatsapp uygulamasını telefonunuza yüklediğiniz zaman, uygulamanın tüm özelliklerini kullanabilmek için gerekli izinleri vermeniz gerekmektedir.

Reklamlar

Kullanıcılar bazen uygulamalara izinleri verirken endişe edebiliyor. Eğer uygulamaya tüm izinleri vermek istemiyor ve sadece gerektiği zaman bu özellikleri açmak istiyorsanız aşağıdaki ayarları takip ederek; Kamera, Konum, Kişiler, Mikrofon gibi tüm ayarları kapatabilir veya açabilirsiniz.

Whatsapp konum nasıl açılır ?

Konum ayarlarını açmak veya kapatmak için öncelikle uygulama ayarlarına giriş yapıyoruz.

Reklamlar

Ayarlar / Uygulamalar / Whatsapp / İzinler adımlarını takip ederek ilgili menüye giriş yapın. Bu alanda uygulamaya verilen tüm izinleri görebilirsiniz.

Seçeneği sola kaydırarak kapatabilir, sağa kaydırarak tekrar açabilirsiniz. Diğer tüm donanımlar ve özellikler için aynı işlemi yapabilirsiniz.

NOT: izinlerde kapatılan özellikler Whatsapp uygulamasnda kullanılamaz. Örneğin mikrofonu kapatırsanız sesli ve görüntülü görüşme yapamazsınız.

Bu işlemler ile konum ayarlarını açıp kapatabilirsiniz. Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler ve sorunlar için sitemizde arama yapabilir, ilgili makalelere ulaşabilirsiniz. İşlem LG G5 android telefon üzerinden yapılmıştır. Tüm android telefonlarda aynı yolu takip edebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*