Anasayfa / Mobil / Whatsapp kişiler görünmüyor 2017

Whatsapp kişiler görünmüyor 2017

iPhone veya Android telefonlarda karşılaşılan Whatsapp kişiler görünmüyor sorununu nasıl çözeceğinizi anlatacağız. Rehberinize yeni eklediğiniz bir kişi, rehberinizi güncellemeden listenizde görünmeyebilir. Whatsapp kişiler sorunlarınızı aşağıdaki resimli anlatım ile çözebilirsiniz.

Reklamlar

Whatsapp kişi bilgilerinizi , rehberinizden otomatik olarak almaktadır. Eğer uygulamanın kişilerinize erişim yetkisi yoksa veya uygulamada kişi listeniz güncellenemediyse kişileri göremiyor olabilirsiniz. Eğer kişiler’e erişim yetkisi verilmediyse hiçbir kişiyi göremezsiniz. Rehberinize son eklediğiniz kişiyi göremiyorsanız, sadece kişilerinizi yenilemeniz yeterli olabilir. Whatsapp eylül 2017 güncellemesinden sonra ayarları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Whatsapp kişilerimi göremiyorum sorunu çözümü

Whatsapp uygulamasını çalıştırın.

Reklamlar

Uygulamanın ilk ekranında görünen “Yeni mesaj” simgesine dokunun. Bu işlemi, tüm kişilerinizin listesini görebilmek için dokunuyoruz.

Whatsapp kisiler gorunmuyor

Kişi seç ekranının hemen sağ tarafında bulunan Ayarlar ( 3 nokta) simgesine tıklayın.

Açılan seçeneklerden “Yenile” seçeneğine dokunarak , kişilerinizi yenileyebilirsiniz.

Yenileme işlemi tamamlandı uyarısını gördükten sonra eklediğiniz kişiyi arayarak, görünüp görünmediğiniz kontrol edebilirsiniz.

Kisiler yenile

Eğer rehberinizde bulunan kişilerin hiçbirini göremiyorsanız, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, muhtemelen uygulamaya kişilere erişim yetkisi verilmemiştir. Whatsapp uygulamasına kişiler yetkisi vermek için;

Ayarlar / Uygulamalar / Whatsapp / Uygulama izinleri seçeneklerini takip ederek Kişiler seçeneğini aktif duruma getirin. Bu sayede kişilerinizi görebilirsiniz.

Whatsapp Görüntülü Arama Kapatma android

Eğer güvenlik endişeleriniz varsa ve uygulamada kişiler erişimi vermek istemiyorsanız, uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz fakat rehberinizde bulunan kişileri listenizde göremezsiniz. Yukardaki işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa uygulamayı güncellemeyi deneyebilirsiniz. Whatsapp’ı güncellemek için Whatsapp nasıl güncellenir isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp hakkında merak ettiğiniz konular ve yaşadığınız sorunlar için sitemizde arama yaparak ilgili resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*