Anasayfa / Mobil / Whatsapp Yeşil Tik Nedir

Whatsapp Yeşil Tik Nedir

Whatsapp yeşil tik nedir

Reklamlar

Whatsapp özelliklerine bir yenisini daha eklemeyi planlıyor. Whatsapp onaylı hesap, peki onaylı hesap nedir ? Whatsapp yeşil tik nedir ? Bu konuda henüz bilgiler netleşmiş değil fakat yakın zamanda detayların duyurulmasını bekliyoruz.

Onaylı hesapları yeşil tık ile ayırmayı planlayan Whatsapp, bu özelliği tamamen işletmeler için sunuyor. Reklam konusunda şimdiye kadar herhangi bir adım atmayan uygulama, bu özelliğin duyurulmasından sonra işletmelere özel hesaplar açarak, bu işletmelerin hesaplar üzerinden reklam yayınlamasını sağlayacak.

Reklamlar

Şimdilik sadece Windows telefonların beta sürümünde özellik deneniyor.  WhatsApp onaylı profiller yeniliği sayesinde kullanıcılar işletmeler için iletişime geçmek istedikleri zaman şirketin direkt olarak onaylı WhatsApp profiline mesaj gönderme işini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecek. İşletmeler için dolandırıcılığın ve olumsuzlukların önüne geçmek isteyen şirket WhatsApp’ın onaylı hesap işaretiyle korunacak olup küçük ve orta büyüklükte işletmeler için gelecek olan bu özellik Android, ios ve Windows mobil işletim sistemlerinde kullanabilecek.

İşletmelere Whatsapp üzerinden ulaşabilmek oldukça iyi bir özellik gibi görünsede ilerleyen günlerde kullanıcılara gönderilecek reklam mesajlarının bir ön hazırlığı olarak kabul edilmelidir. Bakalım özellik kararlı sürümde yayınlandıktan sonra kullanıcılardan nasıl tepkiler alacak. İlerleyen günlerde göreceğiz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*