Anasayfa / Mobil / Lg G3 İnternet Nasıl Paylaşılır
Sponsorlu Bağlantılar

Lg G3 İnternet Nasıl Paylaşılır

Lg g3 telefonda İnternet paylaşımını aşağıdaki işlemleri uygulayarak yapabilirsiniz. Lg telefonlar Wifi hotspot yapmak oldukça basit bir işlem. Özellikle diğer telefonlarda internet paylaşımı sonrasında bataryanın çabuk bitmesi , internet yavaşlığı gibi sorunlara lg telefonlarda karşılaşmazsınız. iPhone , samsung ve htc marka telefonlarda hotspot yaptığınız zaman ortalama 6-7 saat sonra şarj tamamen boşalmaktadır. Lg g3 model’de ise hotspot yaparak neredeyse 1 gün boyunca telefonunuzu kullanabiliyorsunuz. İnternetinizi telefonlarla , bilgisayarlarla ve tabletlerle paylaşabilirsiniz. Wifi ayarlarınızı düzenleyerek kendinize özel şifreler belirleyebilirsiniz.

Lg G3 Wifi Paylaşımı nasıl yapılır ?

Öncelikle ayarlardan ağlar’a giriş yapıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağlar menüsünde İnternet paylaşımı ve Ağlar seçeneğine giriş yapıyoruz.

lg aglar

Sponsorlu Bağlantılar

Wi-Fi hotspot seçeneğini aktif hale getiriyoruz.

lg internet paylasimi

Wifi adı kısmında Wireless adınızı belirleyebilirsiniz.

Güvenlik olarak WPA2 PSK seçerek şifre alanına belirlediğiniz şifreyi girebilirsiniz. Kaydet tuşuna basarak ayarları kaydedebilirsiniz.

lg wifi ayar

Yukardaki işlemlerden ayarları yapabilirsiniz. Erişim noktasını daha kısa yoldan açmak için Üst kaydırma menüsünü indirerek. “Erişim Noktası” seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz.

lg erisim noktasi

Ayarları yaptıktan sonra erişim noktasını açabilir ve Wifi arama listesinde telefonunuzu görebilirsiniz. Resimli anlatım LG G3 telefon ile yapılmıştır. İşlemleri birebir uygulayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın