Anasayfa / Mobil / Whatsapp Grup Nasıl Silinir

Whatsapp Grup Nasıl Silinir

Whatsapp’ta grup sohbetlerini ve grup ekranını tamamen silmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Grup ekranını , sohbet ekranında olduğu gibi tek dokunuşla silemiyoruz malesef. İşlemi yapabilmek için öncelikle gruptan çıkmamız gerekiyor. Daha sonrasında ekranınızdan grubu silebilirsiniz. Grup sohbetlerini kaybetmemek ve bazı hataların önüne geçmek için yapılmış bir yöntem fakat bundan dolayı kullanıcılara grup silme işlemi biraz karışık gelebiliyor. Amatör kullanıcılar, aşağıdaki resimli anlatımı takip ederek Whatsapp gruplarını silebilir.

Reklamlar

Whatsapp’ta grup nasıl silinir ?

Sadece grup konuşmalarını silmek için Sohbeti temizle seçeneğini kullanabilirsiniz. Eğer grubu tamamen silmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayın.

Reklamlar

Silmek istediğiniz Grup ekranına basılı tutun ve sağ üst köşede bulunan, Gruptan çık seçeneğine dokunun.

Gruptan çıkışınızı onaylamak için “** grubundan çık ? ” uyarı ekranında Çık seçeneğini tekrar işaretleyin.

Grup ekranında “Ayrıldınız” uyarını göreceksiniz. Gruba tekrar basılı tutarak ekranın üstünde bulunan Çöp kutusu simgesine dokunarak grubu silebilirsiniz.

Grup ekranını sildikten sonra tekrar geri alma şansını yoktur. Grub’a tekrar giriş yapmak için Grup yöneticiniz tarafından tekrar alınmanız gerekmektedir.

Reklamlar

4 yorum

  1. Watsappdan karşı tarafın kiminle mesajlastigini ve mesajlarını nasil gorebilirim

  2. Sildiğimiz gruplar geri getirilebilir mi ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*