Anasayfa / Whatsapp / Whatsapp durumlarına gizlice nasıl bakılır ?

Whatsapp durumlarına gizlice nasıl bakılır ?

Whatsapp durum paylaşımlarını karşı taraf görmeden gizlice görebilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama kullanmanıza gerek yoktur. Whatsapp okundu bilgisini kapattığınız zaman karşı tarafa Whatsapp durumlarına baktığınız görünmeyecektir.

Reklamlar

Durum özelliği metin, fotoğraf, video ve GIF’lerden oluşan ve 24 saat sonra kaybolan güncellemeler paylaşmanıza olanak tanır. Kişilerinize durum güncellemesi gönderebilmeniz ve onların durum güncellemelerini alabilmeniz için her iki tarafın da birbirinin telefon numaralarını telefon rehberlerine kaydetmiş olmaları gerekir.

Whatsapp paylaşımlarına gizlice bakmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Unutmayın! Bu özelliği kapattığınız zaman, sizde paylaştığınız hikayelere kimlerin baktığını göremezsiniz. Okundu bilgisini kapatmak, hem sizin hem de karşı tarafın okundu bilgisini kapatmak anlamına gelir.

Reklamlar

Whatsapp durumlarına gizli bakmak

Whatsapp uygulamasını açın.

Ayarlar > Hesap > Gizlilik seçeneklerini takip edin.

Okundu bilgisi seçeneğini kapalı duruma getirin.

Bu özelliği devre dışı bırakırsanız Okundu bilgisi gönderemez ve alamazsınız. Grup sohbetleri için okundu bilgisi her zaman gönderilir.

Bildiğiniz gibi bu özellik, sadece Whatsapp durumlarını gizlemek için değil, gönderdiğiniz ve aldığınız mesajlar için de okundu bilgisini kapatmış olacaksınız. Whatsapp grup sohbetleri haricinde hiçbir alanda okundu bilgisi alamazsınız ve karşı tarafa gönderilmez.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*