Anasayfa / Yazılım / Vine Videoları Nasıl indirilir
Sponsorlu Bağlantılar

Vine Videoları Nasıl indirilir

vine video indirme

Popüler video paylaşım platformu Vine’dan video nasıl indirilir resimli olarak paylaşacağız. Video paylaşım tutkunlarını bir araya getiren ve çok eğlenceli videolar çekmenizi sağlayan platformda günde binlerce video paylaşılmakta. Vine ile çektiği videolarla büyük bir kitleye ulaşan ve ünlenen birçok insan var. Oldukça farklı ve eğlenceli videolar paylaşılan bu alandan video indirmek oldukça basit.

Sponsorlu Bağlantılar

Videoları indirmek için kullanımı kolay bir website kullanacağız. Bu siteye girerek, video linklerini siteye ekleyerek videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.  Özellikle Twitter kullanıcılarının oldukça ilgi gösterdiği bu platformda video indirmek için resimli anlatımımızı takip ediniz.

Vine video Nasıl indirilir ?

Öncelikle video indirmek için kullanacağımız siteye giriş yapıyoruz. Giriş için Tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Vine’da indirmek istediğiniz videoya gelerek “View post page” seçeneğine tıklıyoruz.

view post page

Açılan sayfada videonun linkini kopyalıyoruz.

video link

Kopyaladığınız linki sitede “Enter vine url” yazan ekrana yapıştırıyoruz. Linki yapıştırdıktan sonra Download butonuna basıyoruz.

vine video indir

Video ekranı açıldıktan sonra Download butonuna tıklayarak video indirmeyi başlatabilirsiniz. Vine dosyaları hemen inmeye başlayacaktır. Video boyutları çok düşük olduğu için kısa sürede indirme işlemi tamamlanacaktır.

video download

Video indirme işlemini bu basit işlemleri yaptıktan sonra tamamlayabilirsiniz. İşlem için birçok programlarda mevcut fakat en pratik ve kullanışlı yöntemi sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bunlar haricinde tarayıcı eklentiler ve youtube , dailymation gibi video servislerinden video indirmek için kullandığınız eklenti ve programları da kullanabilirsiniz. İndirdiğiniz videolar üzerinde değişiklik yapmak veya efekler vermek için sitemizde arama yaparak ilgili programlara ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

4 yorum

  1. download kısmına basıyorum "başarısız – dosya yok" diyo

  2. Serkan Çataltaş Ben teşekkür ederim..

Bir Yorum Yazın