Anasayfa / Yazılım / Uygulama Düzgün Başlatılamadı Kesin Çözüm

Uygulama Düzgün Başlatılamadı Kesin Çözüm

uygulama düzgün olarak başlatılamadı

Reklamlar

Windows xp , Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemli bilgisayarlarda karşılaşılan “Uygulama düzgün olarak başlatılamadı. Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine tıklayın” şeklinde karşılaşılan hatasıyla karşılaşma nedenlerinizi ve çözüm yöntemlerini anlatacağız.  Hatanın birçok nedeni olabilir. Genellikle işletim sistemi dosyalarının zarar görmesinden dolayı bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bunun haricinde yüklemenin eksik yapılması veya yükleme dosyalarının virüslü olması da hatanın başlıca nedenleri arasındadır.

Ekranla karşılaştığınız anda ilk yapmanız gereken yükleme dosyalarınızı kontrol etmektir. Yüklediğiniz uygulama veya programı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Yükleme sırasında karşılaştığınız herhangi bir hata varsa bu hataları detaylı olarak kontrol etmekte fayda vardır. Şimdi yapacağımız işlemlere geçelim.

Reklamlar

Öncelikle birçok programın çalışmasını sağlayan Net Framework 4 yazılımını indirip bilgisayarınıza kurunuz.

İNDİR

Sayfaya giriş yaparak indir butonuna basmanız yeterlidir. Web yükleyicisi yardımı ile dosyayı indirip yüklemeye başlayabilirsiniz.

Framework 4

Kullanmış olduğunuz kullanıcı hesabının programı açmak için yetkisi olmayabilir ya da kullandığınız program yönetici izinleri gereksinimi duyuyor olabilir.

Programa sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır” diyerek tekrar çalıştırmayı deneyin.

yönetici olarak çalıştır

Aşağıdaki programları kullanarak virüs taraması yaparak tekrar deneyebilirsiniz.

İNDİRAdwCleaner

İNDİRHijackThis

 AdwCleaner Kullanımı

AdwCleaner programını indirip bilgisayarımıza kuruyoruz . AdwCleaner başlamadan önce, tüm açık programları ve internet tarayıcıları kapatın , sonra AdwCleaner simgesine çift tıklayın .

Lisans koşullarını kabul etmek için I Agree butonuna basın

adwcleaner lisans

Tara butonuna basarak tarama işlemleri başlatabilirsiniz.

adwcleaner kullanım 1

Taramayı yaptıktan sonra virüsleri Temizle butonuna tıklayarak silebilirsiniz. Program virüsler hakkında size bilgiler verecektir

adwcleaner kullanım 2

Tarama bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Bunlar haricinde kullanmak istediğiniz programın yanında sizlere sunulan programları kesinlikle yükleyiniz. Bu işlemlerden sonra hatayı çözmüş olacaksınız. Eğer hala hatayla karşılaşıyorsanız , programın adını ve işletim sisteminizi yorum olarak iletirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Reklamlar

Bir yorum

  1. Rayman legends windows xp açılmıyor crackli

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*