Anasayfa / Oyun / Ağustos En iyi Android Oyunlar

Ağustos En iyi Android Oyunlar

android oyun

Reklamlar

Ağustos ayının en iyi android oyunlarını sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Ağustos ayı çok başarılı oyunlar yayınlandı. Telefonlarda oyunlar ne kadar kaliteli ve başarılı olsada bir süre sonra sıkıcı bir hale gelebiliyor. En doğru seçim her ay bu oyunları yenilemektir. Elinizdeki oyunları sıfırladıysanız veya sıkıldıysanız bu ayın oyunlarıyla yeni serüvenlere yol alabilirsiniz. İşte karşınızda 3 güzel oyun. Oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

True Skate

Reklamlar

True Skate

True Skate ilk olarak ios telefonlarda yayınlanan ve kullanıcılardan olumlu bir puan alan başarılı bir kaykay oyunudur. Kaykay rampalarında yetenekleriinizi sergileyeceğiniz, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun.

Oyunun ilk modlarında eğitim görevlerini tamamlayarak oyunu tam anlamıyla öğrenmeniz sağlanıyor. Bu modları bitirdikten sonra asıl bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Kaykay ile rampalarda yapmış olduğunuz en zor ve sıradışı hareketler ile daha fazla puanlar toplayabilirsiniz. Farklı kamera açıları ile oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Şiddetle öneriyoruz.

İNDİRTrue Skate

dungelot

Dungelot 2

Dungelot 2, sıradışı bir savaş oyunu. Oyunda çok fazla haritalar bulunmaktadır. Farklı zindanlarda geçen oyun ile farklı yaratıklarla savaşıyorsunuz. Grafik ve ses kaliteleriyle oldukça başarılı bir oyun.

Oyunda koridorları geçerek , korku dolu engeller ve odaları geçmeniz gerekiyor. Heyecan ve adranalinin tavanda olduğunu Dungelot 2 ile hem savaş zevkini hem heyecan seviyenizi hemde eğlencenizi arttırabilirsiniz. Bu tarz oyunları seven kullanacıların kesinlikle kaçırmaması gereken başarılı bir oyun.

İNDİRDungelot 2

Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 alanında en başarılı ve ücretsiz bir zombi oyunudur. Kullanıcılar tarafından indirme rekorları kıran oyun ile cihazınızın limitlerini zorlayabilirsiniz.

Oyunun grafikleri Android cihazlarda görebileceğiniz en yüksek kaliteli çalışmalardan biridir. Gerçek zamanlı su yansımaları, dinamik bitki örtüsü ve geliştirilmiş vücut modelleri bize bir görsel şov sunarken Afrika çölleri, terkedilmiş madenler ve ıssız sokaklar gibi birçok farklı mekan oyunda yer alıyor.

Oyundaki en eğlenceli ve etkileyici kısım ilse gerçek zamanlı bir harita sunuyor olmasıdır. Oyunun hikayesini radyo heyecanı ile dinleyebiliyorsunuz. Bu özellik ile oyunun kalitesi daha üst seviyeye çıkmış oluyor.

Son güncelleme ile oyunda yapılan değişiklikler şunlardır:

 • Oyundaki güçlü zombiler için dengeleme değişiklikleri getirildi:
  Kamikadze: Patlama sonucu verdiği hasar düşürüldü
  Vomitron: Hedef alma yeteneği azaltıldı
  Berserker: Toplam can seviyesi düşürüldü
  Scienfist: Radyoaktivite hasarı dengelendi
 • Zombilerin zorluk seviyesi dengelendi
 • Bazı görevler yeniden dengelendi
 • Dikey hedef alma için ters eksen özelliği getirildi
 • Samsung Galaxy S3 ve Galaxy S4 çökme ve kapanma hataları giderildi
 • Bozuk yazı tipi karakterleri düzeltildi
 • Üretilen elektrikli testereler artık envanterde görüntülenebilmekte
 • Aktif olmayan güçlendiriciler artık kaybolmakta
 • Pain-Killer geliştirmeleri artık düzgün çalışmakta

İNDİRDead Trigger 2

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*