Anasayfa / Sosyal Medya / Twitter engel listesi görüntüleme ve yönetme

Twitter engel listesi görüntüleme ve yönetme

Twitter’da engellediğiniz kullanıcıların listesini görmek ve engellenen kullanıcıları yönetmek için; Twitter, engellediğin hesaplar menüsüne giriş yapabilirsiniz. Burada tüm engelli kullanıcıları görebilir, dilerseniz engelleri kaldırabilirsiniz.

Reklamlar

Twitter engellediğin hesaplarda gelişmiş seçenekleri kullanarak, engellediğiniz hesapların bir kopyasını alabilir veya farklı bir hesabın engel listesini kendi hesabınızda içe aktararak tüm kullanıcıları kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Bu menü sayesinde yeni hesabınızda bu işlemleri tekrar yapmanıza gerek kalmayacaktır. Twitter bu konuda oldukça kullanışlı bir özellik sunuyor gerçekten. Şimdi işlemlerin nasıl yapıldığına bakalım.

Twitter engel listesi

Twitter engel listesini görmek için tıklayın.

Reklamlar

Açılan ekranda tüm engellediğiniz hesapları görebilirsiniz. Sağ üstte bulunan gelişmiş seçeneklerden, engel listesini içe veya dışa aktarabilirsiniz.

“Bu hesapları engelledin. Tweetlerini zaman akışında göremeyeceksin. Ayrıca, engellenen hesaplar Twitter’a giriş yaptığı zaman seni takip edemez veya profilini görüntüleyemez. Engelleme hakkında daha fazla bilgi al.

Twitter engel listesi

Engellendi seçeneğini yanında bulunan ayarlar seçeneğine tıklayarak kullanıcıların engelini kaldır seçeneği ile engeli kaldırabilirsiniz. Ayrıca kişi bildir özelliği ile kullanıcıyı Twitter’a şikayet edebilirsiniz.

Twitter engel menu

Twitter’da sunulan gelişmiş engelleme seçenekleri ile sizi rahatsız eden kullanıcıları kolaylıkla engelleyebilir ve hesabınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Twitter engelleme seçenekleri hakkında soru ve sorunlarınızı yorum ile bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*