Anasayfa / Sosyal Medya / Türkçe En iyi “instagram” Uygulamaları

Türkçe En iyi “instagram” Uygulamaları

instagram kullanıcıların dikkatini çekecek en iyi instagram uygulamalarını biraraya getirdik.  instagram’ın sıkıcı efektlerinden sıkıldıysanız ve resimlerinize süper efektler vermek istiyorsanız bu uygulamaları denemelisiniz.

Reklamlar

   

followgram

Reklamlar
Followgram

iOS için ücretsiz olan Followgram, Instagram üzerindeki fotoğraf ve videolarla albüm yapabilmeye olanak sunuyor. Hazırlanan albümler arkadaşlarla kolayca paylaşılabiliyor ve web üzerinden görüntülenebiliyor. Tatil fotoğraflarını düzenlemek için iyi bir araç.

TRYPTpic

TRYPTpic İOS TRYPTpic Android

Bu uygulama ile fotoğrafları gridler halinde keserek Instagram’a yükleyebilmek mümkün. Yaklaşık 2 yıl önce bu tekniği manuel olarak Photoshop veya başka bir uygulama aracılığıyla kullanan Instagramcıları gördüğümüzde gözlerimiz kan ağlardı. Bu uygulamayla Instagram’da dikkat çekmek daha kolay. Uygulamayı kullanırken fotoğrafların yüksek çözünürlükte olmasına dikkat etmekte fayda var. Android kullanıcıları uygulamanın ücretsiz versiyonunu deneyebilirler.

 

InstaGrab

 

İnstamap İOS Android

InstaMap’in öne çıkan ilk özelliği, Instagram’ın Android versiyonu çıkmadan önce App Store’da yer alan ilk Instagram iPad uygulaması olması. InstaMap, fotoğrafların hashtag veya lokasyon bazlı görüntülenebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca uygulama üzerinden fotoğraflar beğenilebiliyor, yorum yapılabiliyor ve sosyal ağlarda paylaşılabiliyor. Lokasyon, hashtag ve kullanıcı bazlı 3 kategoride abonelik yaratılabiliyor ve böylece takip etmesi daha kolay bir hale geliyor. Android versiyonunda ücretsiz olan InstaMap, iOS üzerinde 3,59 TL.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*