Anasayfa / Sosyal Medya / instagram hesabım otomatik açılıyor

instagram hesabım otomatik açılıyor

Bilgisayar, Telefon veya Tablette instagram hesabım otomatik açılıyor bunu nasıl engellerim diyorsanız, aşağıdaki işlemleri yaparak hesabınızdan çıkış yapmanız gerekiyor. Alternatif olarak tarayıcı geçmişinizi temizleyerek hesabınızın otomatik açılmasını kapatabilirsiniz.

Reklamlar

İnstagram’ın son sunduğu yeniliklerle birlikte telefonda birden fazla instagram hesabı açabilirsiniz. Uygulama üzerinde giriş yaptığınız tüm hesaplarda oturum kapatılmadığı taktirde otomatik olarak hesap açılmaktadır. İnstagram’da uzaktan oturum kapatma gibi bir seçenek olmadığı için, hesabınızın güvenliği için farklı cihazlarda oturum açtığınız zaman oturumunuzu kesinlikle kapatmanız gerekmektedir.

instagram hesabım otomatik açılıyor çözümü

Bilgisayar üzerinden web instagram sayfasına giriş yapın.

Reklamlar

Profil ekranının hemen sağında bulunan çark simgesine tıklayarak hesabınızdan “Çıkış yap” seçeneğine tıklayarak oturumunuzu kapatın.

Tekrar instagram sayfasına giriş yaptığınız zaman hesabınızın otomatik olarak açılmadığını göreceksiniz.

instagram web cikis

Telefonda hesabın otomatik açılmasını engellemek için Seçenekler’e giriş yaparak en altta bulunan menüden “Çıkış yap” seçeneğine dokunun.

Bu işlem ile instagram oturumunuzu kapatmış olacaksınız. İnstagram hesabınızın tekrar açılabilmesi için hesabınız ile giriş yapılması gerekecektir.

instagram cikis yap

İnstagram uygulamasından çıkış yaparken “Giriş bilgilerimi hatırla” seçeneğinde bulunan tiki kaldırın. Bu tiki kaldırmadığınız taktirde çıkış yapsanız dahi hesabınız tekrar otomatik olarak açılabilir.

instagram giris bilgilerimi hatirla

İnstagram hesabınızın güvenliği ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için hesabınızı diğer aygıtlarda açarken çıkış yapmayı unutmayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra instagram hesabınız otomatik olarak açılmayacaktır. İlerleyen günlerde instagram güvenlik seçeneklerinde otomatik olarak tüm tarayıcılardan çıkış yapma özelliği açılır ise , diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi oturumunuzu tek tıklama ile kapatabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Yalandır inanmayın olmuyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*