Anasayfa / Yazılım / Skype Adı Nasıl Değiştirilir Resimli Anlatım

Skype Adı Nasıl Değiştirilir Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

skype-arkadas-bulma

Skype anlık mesajlaşma , sesli ve görüntülü sohbet yapma programında Skype adınızı , sohbet adınızı nasıl değiştireceğinizi anlatalım.

Skype adını değiştirme menüsü ilk bakışta farkedilmeyecek bir değiştirme özelliğine sahip olduğu için birçok kullanıcı skype adını değiştirirken sorun yaşıyor olabilir. Skype programını aktif olarak kullanmamıza rağmen özelliği bulmak biraz zaman aldı gerçekten. İşlem gayet kolay resimli anlatımı takip edebilirsiniz.

Skype Sohbet adı değiştirme

Öncelikle skype hesabınıza giriş yapın.

Sol üst bölümde bulunan Skype / Kişisel bilgiler / Bilgilerinizi düzenleyin adımlarını takip edin. Görselde gördüğünüz gibi bu işlem için CTRL + I Kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

skype kişisel bilgiler

Sağ üst bölümde hali hazırda kullanmış olduğunuz Skype adınızı göreceksiniz.

Skype adınızın üstüne çift tıklayarak değiştirebilirsiniz. İşlemden sonra ok butonuna basarak nickinizi değiştirmiş olursunuz.

skype isim değiştir

Skype nickname değiştirme , skype isim değiştirme işlemi bu şekildedir. Skype adınızı değiştirmek sadece anlık durumlarda görünen isim ve sohbet ekranında görünen isminizi değiştirir. Hesabınızın temel bilgilerini değiştiremezsiniz. Skype hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Skype nasıl yüklenir ve Skype nasıl kullanılır isimli makalelerimizi okumanızı öneririz.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatyada doğdu. Bilişim Destek Hizmetlerin'de çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın