Anasayfa / İnternet / Skout hesabı nasıl silinir

Skout hesabı nasıl silinir

Skout nasil silinir

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar. Bugünkü yazımızda Skout nedir Skout hesabı nasıl silinir sorularına cevap vereceğiz. Ülkemizde gün geçtikçe kullanımı artan uygulamanın, ilerleyen zamanlarda kullanımı oldukça artacak gibi görünüyor.

Skout, konum tabanlı bir sosyal ağ ve tanışma uygulamasıdır. Kullanıcıların konumunu kullanarak çevresindeki insanları tespit ederek, tanışma amacıyla yapılmış bir uygulamadır. Hem android hemde ios işletim sistemlerinde kullanılabilir. Uygulama, kesin konum bilgisini diğer kullanıcılar ile paylaşmaz hatta dilerseniz konum paylaşma özelliğini tamamen kapatabilirsiniz. Ayrıca uygulama aracılığıyla anlık ileti ve sanal hediyeler de gönderilebiliyor.

Reklamlar

Uygulama, 2007′ de Christian Wiklund ve Niklas Lindstrom tarafından mobil sosyal ağ olarak kuruldu. Uygulama dünya çapında 180 ülke ve 16 dilde yayın yapıyor.

Skout hesabı nasıl silinir ?

Zaman içinde gelen mesajlar ve gönderilerden rahatsız olabilirsiniz. Bu durumda, diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi, hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakma veya tamamen silme seçenekleriniz vardır.

Hesabınızı devre dışı bırakmak için, mobil uygulamadan hesabınıza giriş yapın. Ayarlar seçeğinde bulunan “Devre dışı bırak” seçeneğine dokunarak hesabı geçici olarak kapatabilirsiniz. 60 gün veya daha fazla süreyle giriş yapılmayan hesaplar kalıcı olarak silinir.

Hesabınızı tekrar aktif etmek için giriş yapmanız yeterlidir.

Scout hesabı tamamen nasıl silinir ?

Hesabınızın tamamen silinmesi için support@skout.com adresine mail atmanız gerekmektedir. Mail şablonu aşağıdaki gibi olabilir.

Konu: Account delete

Mesaj: xx@mailadresim.com I would like to delete my account

ilgili mail adresine talepte bulunduktan sonra 24 saat içinde tarafınıza gönderilen linke tıklayarak, şifreniz ile hesabınıza giriş yaparak hesabınızı tamamen silebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda hesap silme işlemi için farklı bir menü sunulabilir fakat şimdilik bu işlemleri yaparak hesabınızı silebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*