Anasayfa / Oyun / Crytek Hunt showdown sistem gereksinimleri

Crytek Hunt showdown sistem gereksinimleri

hunt showdown sistem gereksinimleri

Reklamlar

Crytek, Hunt showdown sistem gereksinimlerini açıkladı. Oyunu oynayabilmek için çok iyi bir sisteme sahip olmak gerekiyor. Kapalı alpha sürecinde olan korku temalı multiplayer oyununu oynamak için sağlam grafiklere ihtiyacınız olacak.

Crytek’in açıkladığı sistem gereksinimlerine göre 6. nesil bir Intel i5 veya daha kaliteli bir işlemci, en az 12 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 970 veya daha üstü bir ekran kartına ihtiyaç duyuyor.Şu anda alpha sürümünde olan oyun, normal olarak optimizasyon sorunları çektiği için, sistem gereksinimlerinin üstünde cihazlarda bile oyunda zorlanmalar yaşandığı görüldü.

Reklamlar

Crytek’in açıkladığı sistem gereksinimlerini ülkemiz şartlarında değerlendirecek olursak, minumum 5000 TL’lir bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.  İşte oyun için açıklanan sistem gereksinimleri;

Hunt: Showdown Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel i5 3.0 GHz (6. veya 7. nesil)

RAM: 12GB

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970

İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

Hunt showdown, yıl içinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Birebir ya da takım bazlı olarak, birbirinden ürkütücü ortamlarda rakiplerimizle karşılıyoruz. Takım olarak yapay zekaya karşı maçların da mümkün olduğu Hunt: Showdown’da, sürpriz yaratıklar da heyecanı ve korkuyu üst seviyelere çıkaracak. Bakalım oyun, oyunseverlerin taleplerine cevap verebilecek mi ? Oyun hakkında yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*