Anasayfa / Sosyal Medya / instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum

instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum

Son zamanlarda instagram kullanıcılarından, instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum şeklinde geri bildirimler sıkça gelmeye başladı. instagram hesabınızı dondurup tekrar açmak istediğinizde hata alıyorsanız aşağıdaki formu kullanarak bu sorunu giderebilirsiniz.

Reklamlar

Herhangi bir sebepten instagram hesabınızı dondurduktan sonra, hesabınıza tekrar giriş yapmanız halinde hesabınız tekrar aktif olacaktır. Bazı durumlarda hesabınız tekrar aktif olmayabiliyor. Dondurulmuş hesabınız hala sistemde kayıtlı olduğu için, aynı bilgileri kullanarak kayıt da yapamıyorsunuz. Bu tamamen instagram kaynaklı bir sorun olduğu için instagram ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

instagram hesabımı geri açamıyorum sorunu çözümü

1. YÖNTEM: Öncelikle instagram uygulamasını kullanarak sorunu bildirmeyi deniyoruz. Sorunu bildirebilmek için;

Reklamlar

Sağ üstteki ayarlar simgesine dokunun ve sayfada aşağı inip Sorun Bildir‘e dokunun Çalışmayan Bir Şey Var’a dokunun ve gördüğünüz sorunu açıklayın.

Hesabınızla alakalı mümkün olduğunca fazla bilgi verin. Bu durum sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır. Bildiriminizde, mümkün olduğu kadar fazla detaya yer verdiğinizden emin olun. Kullandığınız telefon veya tabletin türü veya sorun ortaya çıktığında ne yapmakta olduğunuz gibi bilgiler, sorunu çözmemize yardımcı olabilir.

2. YÖNTEM: Instagram Hesabım Donduruldu yardım konusunda bulunan formu kullanarak sorunu gidermeyi deneyebilirsiniz.

İnstagram iletişim formuna giriş yapmak için tıklayın.

Eğer bireysel bir hesap kullanıyorsanız “Hayır” seçeneğini işaretleyerek devam ediyoruz. Herhangi bir işletmeyi temsil eden hesap sahibi iseniz “Evet” seçeneğini işaretleyin.

Nufus cüzdanınızda yazan adınız ve sayadınız, instagram kullanıcı adınız, instagram e-posta adresiniz ve ülke seçimini yaptıktan sonra formu gönderiyoruz.

Formu doldurduktan sonra bildirim yaptığınız e-posta adresine 1 veya 2 gün içinde geri bildirim yapılacaktır.

3. YÖNTEM: Aşağıdaki problemleri gidermek için alternatif bir yardım sayfası daha var. Bu sayfa ile de yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Forma giriş yapmak için Tıklayın.

 • Yeni bir Instagram hesabı oluşturduğumu bildiren bir e-posta aldım ama yeni bir hesaba kaydolmadım.
 • Zaten kullanılmakta olduğundan, e-posta adresimi Instagram hesabıma ekleyemiyorum.
 • E-posta adresim zaten kullanımda olduğundan, bir hesaba kaydolamıyorum.
 • Hesabıma erişemiyorum.
 • Hesabım başkasının eline geçti.

İşlemlere rağmen hala hesabınızı açamıyorsanız webmaster@ozengen.com adresinden veya iletişim ekranımızı kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde tekrar yardımcı olabiliriz.

Reklamlar

5 yorum

 1. Istgram hesabımı dondurdum hemen acmaya calısrım hesap aktıf dıyor ama ben gırsı yapamıyorum hesapınızı guvebe alın dıyor gırıs vermıyor yardımcı olur musunuz ıstgrama gonderdıgı kodu da gondersım ama hala gırıs yok

 2. Fatma Nur Ceylan

  Mail attım size ama burdan da yazayım hesabıma giremiyorum yaklaşık 8-9 ay önce dondurmuştum ve şifremi de hatırlamıyorum ne yapabilirim

 3. 1 aydır hesabım kapalı defalarca rsimde gönderdim hesabım açılmadı ne yapmalıyım

 4. Ben instagram hesabımı 10 ay önce dondurdum açmak istiyorum ama kullanıcı bulanamadı diyor her yolu denesim olmuyor önceden oluyordu yapabiliyordum ama şimdi olmuyor yardım edin lütfen

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*