Anasayfa / Mobil / Sifre Unutmaya Son Android Uygulama

Sifre Unutmaya Son Android Uygulama

Şifreler, şifreler, şifreler, hayatımızın hemen hemen her yerindeler. Peki kaçımız bu şifreleri hatırlamakta sıkıntı çekmiyor, kaçımız çok rahat bir şekilde her uygulamanın şifresini ayrı olarak beyninde tutabiliyor. Her gün onlarca programın aktif olarak katıldığı, Google’ın mobil işletim sistemi, Android‘in temel yapıtaşı Play Store birbirinden güzel uygulamalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Reklamlar

Ne yazık ki kendisinin bile güven vermediği Play Store güvenlik uygulamalarını kullanıcılara dağıtmaya devam ediyor. Bugün sizlere tanıtacağımız uygulamanın adı: SBox-Password Manager. Küçük boyutla büyük işler yapan bu uygulama hayatımızdaki yüklerin büyük çoğunluğunu bizimle paylaşacak.

android şifre

Reklamlar

Günlük hayatta kullandığımız onlarca şifremiz, kullanıcı adımız, notlarımız bulunmakta. Birçoğumuz aklıda kalıcı olması açısından tüm bağlatılarımızın şifrelerini aynı yaparız ancak diğer taraftanda güvenlik önlemlerini göz ardı etmiş oluruz.SBox Password Manager uygulaması Sosyal Medya,Banka,Web ve Diğer farklı hesapları tek bir uygulama altında güvenli bir şekilde depolamanızı sağlıyor.

şifre android

Uygulamaya erişim güvenlik sorusu ve cevabıyla yapılıyor.Uygulamaya ilk girişte sizden güvenlik sorusu,cevabı ve alternatif bir telefon numarası isteniyor.Telefon numarası istenmesindeki amaç uygulamaya 3 defa yanlış giriş yapıldığında telefonunuzun koordinat bilgisi belirlemiş olduğunuz alternatif telefon numarasına gönderiliyor. Ayrıca çevrenizdeki meraklı kişilere karşı telefonunuzda ön kamera varsa 3 defa yanlış giriş yapıldığında ön kameradan fotoğraf çekilip SBox klasörü içinde tarih ve saat adında kaydedilmektedir.Uygulamaya giriş yaptığınızda bildirimler kısmından yanlış giriş yapılan zamanı öğrenebilirsiniz.

TIKLA VE İNDİR

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. dostum bu uygulama tr de kullanılamıyor ikazı veriyor store de acaba apk indirsek öyle kullansak güvenli olur mu?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*