Anasayfa / Mobil / Bilgisayardan arama yapma Android

Bilgisayardan arama yapma Android

Gün içinde aramalarınızı bilgisayardan yapmak işinizi kolaylaştırır mı ?Artık herkesin kişisel bir bilgisayarı ve Android akıllı telefonu var. Bazen her iki cihazı da yönetmek işinizi zorlaştırabilir. Bu durumda, bilgisayarınızdan telefonunuzu yönetebilir ve bilgisayarınızdan aramalar yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdan arama yapmak için kullanabileğiniz oldukça pratik uygulamalar var.

Reklamlar

Windows bilgisayarlarından Android çağrıları yapabilir ve alabilirsiniz. Windows bilgisayarı için kullanıcıların bir Android cihazını bağlamalarına izin veren birçok üçüncü parti yazılım vardır. Bağlantı kurulduktan sonra, hem gelen hem de giden aramaları yönetebilirsiniz.

Bilgisayardan arama nasıl yapılır ?

Öncelikle bilgisayarınıza, Android çağrılarınızı almanızı sağlayacak CallCentre yazılımını ve mobil uygulamasını kurmanız gerekiyor.

Reklamlar

Windows yazılımı indirmek için tıklayın

Android uygulamayı indirmek için tıklayın

Bluetooth’unuzu açın. Şimdi mobil aygıtınızda, uzaktan kontrol etmek için cihazın IP’sini ve şifresini göreceksiniz. PC uygulamasında WiFi cihazı ekle’ye tıklayın ve o IP adresini buraya girin.

Telefonunuzda gördüğünüz bu şifreyi ekrana girin.

Eşleşme tamamlandıktan sonra Phone name ekranında telefonunuzu göreceksiniz. Ok seçeneğine tıklayarak, eşleştirme işlemini bitirin.

Yazılımda rehberinizi ve son çağrılarınızı göreceksiniz. Telefon numarası girerek veya rehberinizde herangi bir kullanıcıyı seçerek arama yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan artık kolayca arama yapabilirsiniz.

Bilgisayardan telefon araması yapmak, özelikle ofis çalışanları için oldukça kullanışlı olacaktır. Uygulama’yı 15 gün deneme sürümü tamamlandıktan sonra satın almanız gerekiyor. Ücretsiz uygulamaları da araştırdık fakat ücretsiz olarak kullanışlı bir uygulama yoktur maalesef.

İşlem hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*