Anasayfa / Sosyal Medya / Scorp hesap kapatma işlemi nasıl yapılır
Sponsorlu Bağlantılar

Scorp hesap kapatma işlemi nasıl yapılır

Scorp hesap kapatma nasıl yapılır ? Scorp hesabınızı nasıl silebilirsiniz ? Hesabınızı silmek herhangi bir menü sunmamaktadır. Hesap silmek için Scorp tarafından sunulan formu doldurarak yetkililere iletmeniz gerekmektedir.

Scorp, kısa videolar çekerek belirli kategoriler ve başlıklar altında paylaşmanızı sağlayan, özellikle gençler tarafından beğenilerek kullanılan bir video paylaşım platformudur. Scorp genel anlamda eğlenceli bir ortam olarak görülüyor fakat özellikle küfürlü videoların da yer almasından dolayı bazı kullanıcılar videolardan rahatsız olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu tarz videolardan rahatsız oluyorsanız ve hesabınızı kapatarak bilgilerinizin tamamen silinmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek hesabınızın tamamen kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınız silindikten sonra hesabınıza tekrar ulaşma şansınız olmadığı için bu işlemi, emin olmadan başlatmayınız. Hesabınızı kapatmaya karar verdiyseniz aşağıdaki adımları takip edin.

Scorp hesap kapatma

Scorp iletişim ekranına giriş yapmak için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

İletişim ekranında, hesabınıza tanımlı olan Ad soyad , Eposta ve telefon bilgilerini girin.

Bilgilerin altında bulunan kategoriden “Hesabımı kapatmak istiyorum” seçeneğini işaretleyin.

Son olarak mesajınız seçeneğine, hesabınızı kapatmak istediğinizi belirten ufak bir mesaj yazabilirsiniz. Bu sayede forumunuz daha anlaşılabilir olacaktır.

scorp hesap kapatma

Gerekli formu doldurup gönder seçeneğine tıkladıktan sonra isteğiniz scorp yetkilileri tarafından değerlendirilerek en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Mail adresinizi belirli aralıklarla kontrol ederek talebinizin yanıtını takip edebilirsiniz. Hesabınızı kapatmak için tarafınıza gönderilen maildeki adımları izleyerek hesabınızın tamamen kapatılma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Scorp hesap kapatma işlemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın