Anasayfa / Sosyal Medya / ikinci instagram nasıl açılır

ikinci instagram nasıl açılır

Merhaba arkadaşlar. Kullanıcıların sıkça sorduğu ikinci instagram nasıl açılır sorusunu, resimli anlatımımız ile cevaplamaya çalışacağız. Resimli anlatımımızı takip ederek ikinci bir instagram hesabı açabilirsiniz.

Reklamlar

Instagram, ilk yayınlandığında ikinci hesap açma gibi seçenekler sunmuyordu fakat zaman içinde gelen yeniliklerle beraber, instagram özelliklerini kullanarak ikinci hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Instagram seçenekler ekranında hesap ekle özelliğini kullanarak hesap eklemesi yapabilirsiniz. Eklediğiniz ikinci hesap ile birinci hesabınız arasında geçiş yapabilirsiniz.

ikinci instagram hesabı nasıl açılır ?

Instagram Seçenekler’e giriş yaparak “Hesap ekle” seçeneğine dokunuyoruz.

Reklamlar

instagram hesap ekle

Eğer daha önce kaydettiğiniz bir hesaba sahipseniz giriş yaparak bu hesabınızı kullanabilirsiniz. Yeni hesap açmak istiyorsanız;

Instagram ekranının hemen altında bulunan “Hesabın yok mu ? Kaydol” seçeneğine dokunuyoruz.

instagram kaydol

E-posta adresi veya telefon numarasıyla kaydol seçeneğine dokunarak kayıt işlemlerine devam ediyoruz.

instagram ikinci hesap

Kayıt ekranında Telefon veya e-posta seçeneğini kullanarak kayıt işlemlerine devam ediyoruz. Mevcut telefon numaranızı veya e-posta adresinizi kullanarak kayıt yapamazsınız.

Instagram’a yeniden kayıt olabilmek için daha önce kullanılmayan telefon veya mail hesabı kullanmanız gerekmektedir. Kayıt bilgilerini girdikten sonra devam seçeneğine dokunarak hesabınızı açabilirsiniz.

instagram kayit form

Bu işlemden sonra ikinci hesabınızı kaydedip veya giriş yaparak, hesabınızı kullanabilirsiniz. Instagram ikinci hesap açma ve kaydolma işlemleri için herhangi bir uygulama veya yazılım kullanmanıza gerek yoktur. Aynı adımları instagram web hesabında da kullanabilirsiniz. Instagram hakkında diğer soru ve makalelerimize ulaşmak için arama alanını kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*