Anasayfa / Netflix / Netflix otomatik yenileme nasıl kapatılır

Netflix otomatik yenileme nasıl kapatılır

Netflix ödemeleri otomatik olarak çektiği için hesap yenilemeleri de otomatik yapılmaktadır. Peki Netflix otomatik yenileme nasıl kapatılır ? Netflix otomatik yenilemeyi kapatmak için herhangi bir seçenek bulunmadığı için, hesabınızı iptal etmeniz gerekmektedir. Hesabınızı iptal ettiğiniz zaman otomatik olarak yenileme yapılmaz ve hesap ödeme süresi dolana kadar kapanmaz. Dilediğiniz zaman iptal işlemini iptal ederek ödeme yapabilir ve hesabı kullanmaya devam edersiniz.

Reklamlar

Hesabınızı iptal ederseniz, ücretsiz deneme sürecinde olsanız bile, hesabınız mevcut faturalama döneminin sonunda otomatik olarak kapanana kadar Netflix izlemeye devam edebilirsiniz. Hesabınızı yeniden başlatmadığınız sürece ücret tahsil edilmeyecektir. Hesabınızın ne zaman kapanacağını görmek için Hesap > Faturalama ayrıntıları bağlantısına tıklayın.

Otomatik yenilemeyi iptal etmek için ; Hesap sayfanızda Üyeliği İptal Et düğmesine tıklayın.

Reklamlar

Seçeneğe tıkladıktan sonra hesabın ne zaman kapatılacağını görebilirsiniz. Bu süre yaklaştığı zaman dilerseniz hesabı tekrar normale alabilirsiniz.

Hesabınızda iptal seçeneği görmüyorsanız, hesabı faturalama şirketinizden iptal etmeniz gerekir. Hesap sayfanızda, ya faturalama şirketinizle iptal işleminde yol gösterecek bir bağlantı ya da iptal etmek için faturalama şirketinizle iletişim kurma talimatlarını göreceksiniz. Netflix hakkında merak ettiğiniz bilgiler için, sitemizin arama alanını kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*