Anasayfa / Netflix / Netflix tüm cihazlardan çıkış yapma

Netflix tüm cihazlardan çıkış yapma

Netflix’de hesabınıza bağlı tüm cihazlardan çıkış yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Netflix hesabını birden fazla kişi ile kullanıyorsanız veya izniniz olmadan farklı cihazlardan Netflix hesabınıza giriş yapıldığını düşünüyorsanız, Netflix şifrenizi değiştirerek, tüm cihazlardan oturumu kapatabilirsiniz.

Reklamlar

Netflix hesabınızın başka kişiler tarafından kullandığını düşünüyorsanız, hangi içeriklerin izlendiğini görmek için yakın geçmişteki izleme etkinliğinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Bağlı cihazların yakın zamandaki izleme etkinliği ayrıntılarını içeren sayfayı kontrol ederek; izleme tarihini ve saatini, ülkeyi, eyaleti, içeriğin izlendiği IP adresini ve izlemek için kullanılan cihaz tipini görebilirsiniz. Ayrıca yaklaşık olarak konum bilgisini de görebilirsiniz.

Öncelikle tekrar hesabınıza giriş yapılmasını engellemek için Netflix şifrenizi değiştirin.

Reklamlar

Daha sonra Netflix profilinze tıklayarak / Hesap seçeneğine giriş yapın. Ayarlar sayfasına giriş linki için tıklayın

Ayarlar ekranında;

Tüm cihazlarda oturumu kapat seçeneğine tıklayın.

Bu Netflix hesabı oturumunu tüm cihazlarda kapatmak istediğinizden emin misiniz? Tüm cihazlarda etkili olması 8 saati bulabilir ve bu hesaptaki tüm profilleri etkiler.

Uyarı ekranında Oturumu kapat seçeneğine tıklayarak, tüm cihaz etkinliklerini sonlandırabilirsiniz.

Netflix hesap güvenliğiniz için, düzenli olarak hesap ve cihaz etkinliklerini kontrol etmenizi öneririz. Ülkemizde Netflix hesapları paylaşımlı olarak kullanıldı için, bu durum zaman içinde suistimal edilebiliyor.

Netflix hakkında diğer sorularınız için sitemizi kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*