Anasayfa / Netflix / Netflix dizi veya film isteğinde bulunun

Netflix dizi veya film isteğinde bulunun

Netflix’in en sevdiğiniz dizi ya da filmi göstermesini ister misiniz? Netlix dizi, film talep forumunu kullanarak, Netflix’e gelmesini istediğiniz içerikler için talep yapabilirsiniz.

Reklamlar

Aslında Netflix, müşterilerinin yaptığı her şeyi aktiviteyi izler. Kullanıcılar izlemek için neleri daha çok aratıyor veya gün boyu hangi tarz yayınları daha çok izliyor bunları bilirler. Genel olarak bu analizlerden, kullanıcıların hangi içerikleri beğendiğini ve talep ettiğini anlayabilirler. Bunun haricinde film taleplerinizi yapabileceiğiniz bir form var. Bu formu doldurarak içerik talebinde bulunabilirsiniz. Bi içerik ne kadar fazla kullanıcı tarafından talep edilirse, Netflix bu içeriğe daha çok yoğunlaşacaktır.

Netflix’te izlemek istediğiniz bir dizi, program veya film mi var? Aşağıda bize anlatın. İçerik istekleri bildirmek için tek yer bu formdur.

Reklamlar

Formu kullanarak 3 adet içerik talebinde bulunabilirsiniz. İçerikleri doldurarak öneriyi gönderin.

Forma giriş yapmak için tıklayın.

Talep ettiğiniz içerikler hakkında geri bildirimler e-posta ile yapılmaktadır. Ayrıca güncel içerikler hakkında haberdar olmak için Netflix sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Netflix hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için sitemizi kullanabilirsiniz. Bunlar haricindeki sorularınızı yorum olarak bize iletebilirsiniz.

İyi seyirler!

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*