Anasayfa / Netflix / Arkadaşlarınızla birlikte Netflix nasıl izlenir

Arkadaşlarınızla birlikte Netflix nasıl izlenir

Netflix’i arkadaşlarınızla online olarak izleyebilirsiniz. Netflix’i arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak nasıl izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Bunu Netflix Party Chrome uzantısıyla yapabilirsiniz. Eklenti, arkadaşlarınızla aynı filmi izleyebileceğiniz veya aynı anda gösterebileceğiniz çevrimiçi bir sohbet odası oluşturmanızı sağlar.

Reklamlar

Sohbet odasına mesaj gönderebilir, filmin bölümlerini atlayabilir veya bir şovun sonraki bölümüne atlayabilirsiniz. Aslında, bir programı izliyorsanız, aynı sohbet odasında birden fazla bölüm izleyebilirsiniz. Film izliyorsanız, her seferinde yeni bir sohbet odası oluşturmanız gerekir.

Yine Netflix Party yalnızca bir Chrome uzantısı olarak kullanılabilir , bu nedenle TV’niz veya tabletiniz yerine dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda izlemeniz gerekir. Bu eklenti dışında bunu yapmak için güvenilir veya güvenli seçenekler yoktur. Netflix kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyen uygulamaları kullanmamanızı öneririz. Netflix Party uzantısının kullanımı inanılmaz derecede basittir. Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızla bir bağlantı paylaşmak. Tıkladıktan ve Netflix Party uzantısını yükledikten sonra, Netflix’i birlikte izleyebilirsiniz.

Reklamlar

Eklentiyi yüklemek için tıklayın

Başlamak için Netflix Party Chrome uzantı sayfasını ziyaret edin ve “Chrome’a ​​Ekle” yi tıklayın. Artık uzantı çubuğunda bir “NP” simgesi göreceksiniz. Uzantıyı kullanmadığınızda gri renkte olur. Şimdi Netflix web sitesini açın ve oturum açın. Arkadaşlarınızla izlemek istediğiniz bir şey seçin. Video oynatılmaya başladığında, uzantı çubuğundaki “NP” simgesi kırmızıya döner; tıkla. Açılır menüden “Partiyi Başlat” ı tıklayın.

Netflix Party, sohbet odanız için benzersiz bir URL oluşturur. Bunu kopyalayın ve tercih ettiğiniz mesajlaşma platformunda arkadaşlarınızla paylaşın. Sohbet özelliğini etkinleştirmek istemiyorsanız, “Sohbeti Göster” in yanındaki kutunun işaretini kaldırmanız yeterlidir.

Arkadaşlarınız bağlantıyı tıkladığında video hemen oynatılmaya başlar. Netflix Partisi’ni etkinleştirmek için “NP” uzantı simgesini tıklamaları gerekir ve ardından sohbet odasına girerler.

Netflix Party’de sohbet odaları belirli video akışları etrafında dönüyor ve kalıcı odalar veya sohbet geçmişleri yok. Bir filmi bitirdikten ve oynatıcıyı kapattıktan sonra sohbet odası da kaybolur.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*