Anasayfa / Mobil / iPhone telefonlarda youtube video indirme nasıl yapılır

iPhone telefonlarda youtube video indirme nasıl yapılır

iPhone telefon kullanıcılarından son zamanlarda telefonuma Youtube’dan nasıl video indirebilirim ? Sorusunu sıkça alıyoruz. iPhone 5, 6, 7, X gibi tüm modellerde, aşağıdaki işlemleri takip ederek, 3 adımda videonuzu indirebilirsiniz. Üstelik Youtube’dan video indirmek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Reklamlar

iOs cihazlarda Youtube videoları indirmek için online video converter platformunu kullanacağız. Youtube videolarını telefonunuza indirerek, Youtube, instagram, Facebook gibi platformlarda paylaşabilirsiniz. Videonuzu indirirken dilerseniz videonuzun kalitesini belirleyebilirsiniz. Dosya indirme sırasında seçtiğiniz boyuta göre videonun boyutu görülecektir. Yüksek kalitede 4 dk’lık bir video boyutu ortalama 30-40 mb arasında değişmektedir. Video indirmek için Safari veya Chrome tarayıcınızı kullanabilirsiniz.

iPhone telefonlara Youtube’dan video indirme

Telefonunuzdan da video indirmenize yarayan Online video converter sitesine giriş yapıyoruz. Android ve iPhone telefonlar’a bu site aracılığıyla kolayca video indirebilirsiniz.

Reklamlar

Siteye giriş yapmak için tıklayın.

Açılan sayfaya paylaşmak istediğiniz video linkini yapıştırın. Dosya formatını değiştirmek için “Format” seçeneğine tıklayarak uzantıyı .MP4 olarak seçin ve Başlat seçeneğine tıklayın.

Video tarama işlemi tamamlandıktan sonra indirme seçeneği belirecektir.

İndir” seçeneğine tıklayarak videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Ortalama 4-5 dk’lık bir video boyutu 30 – 40 mb arasında değişmektedir.

indirilen videonun .MP4 uzantısında olduğundan emin olun. İndirme işlemini ekrandan takip edebilirsiniz.

Video indirildikten sonra galerinize giriş yaparak videonuzu kontrol edebilirsiniz. Video indirme sırasında hata alıyorsanız, aldığınız hatayı yorum olarak bize iletmeniz halinde tekrar yardımcı olabiliriz. Bu yöntem ile ios sürümü farketmeksizin Youtube videoları indirebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Bende uzun zamandır bu siteyi kullanıyorum hızlı ve bir çok formatta indirme sağlıyor kesinlikle önerebilirim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*