Anasayfa / Mobil / iPhone ile ingilizce Öğrenme Uygulamaları

iPhone ile ingilizce Öğrenme Uygulamaları

iphone ingilizce

Reklamlar

İngilizce bilmenin hayatımızın birçok aşamasında büyük faydaları olmaktadır.  Artık hayatımızın büyük bir alanında karşımıza çıkan ingilizce’yi öğrenmenin zamanı gelmedi mi ?

Kurslar , videolar , kitaplar derken bir türlü öğrenemediğimiz ingilizce’yi akıllı telefonlarımız sayesinde kısa sürede öğrenebiliriz. Akıllı telefonunuzda oyun , sosyal medya gibi uygulamalara ayırdığınız zamanı bu uygulamalara ayırarak ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Bu konuda piyasada olan en başarılı 3 uygulamayı sizin için araştırdık.

Reklamlar

Duolingo

Duolingo başarılı bir eğitim uygulaması. Sadece ingilizce değil birçok yabancı dil konusunda kendinizi geliştirmenizi sağlayacak başarılı bir uygulama.

Uygulama sayesinde dil öğrenmenin yanı sıra çok eğlenceksiniz. Duolingo’da Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca dilleri için alıştırmalar sunumakta. Uygulamanın içerisinde farklı kategoriler ve alıştırma türleri yer alıyor. Beklentilerinize ve seviyenize bağlı olarak dilediğiniz kategoriyi seçebiliyorsunuz. Kelime yazma, okuma, boşluk doldurma, çoktan seçmeli sorular ve bunlara ek olarak farklı türlerde onlarca farklı alıştırma yöntemiyle Duolingo İngilizce veya diğer yabancı dilleri öğrenmek isteyen kullanıcıların mobil cihazlarında mutlaka bulunmalı.

İNDİRDuolingo

Voxy

Dünya genelinde 2.5 milyon üyesi olan uygulama sayesinde ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.Uygulamada yer alan 18 yetenek testi ile öğrendiğiniz konular üzerine pratik yapabilir ve bu sayede bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Voxy’de kullanıcılar en sevdikleri parçaları uygulamaya ekleyerek alıştırma yapabiliyor. Bu özelliği sayesinde Voxy ile ingilizce öğrenmek oldukça eğitici ve eğlenceli bir hal alıyor.

Hemen denemelisiniz !

İNDİRVoxy

Busuu

Busuu ile Fransızca, İtalyanca, Almanca ve Rusça’nın da bulunduğu 11 farklı dil için özel olarak hazırlanmış alıştırmalar’a erişebilirsiniz. 3.000 kelime, 150 alıştırma ve farklı kategorilere ayrılmış alıştırmalar kullanıcılara daha rahat ve keyifli bir öğrenim deneyimi sunuyor.

Gün içerisinde uygulama sizin için oluşturduğu programlar ile alıştırma yapmanız gerektiği zamanlarda sizi uyarıyor. Uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İNDİRBusuu

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*