Anasayfa / Sosyal Medya / instagram takip isteklerini iptal etme

instagram takip isteklerini iptal etme

instagram takip isteklerinizi iptal etmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Daha önceki yazılarımızda, instagramda hesabınızda yapmış olduğunuz tüm takip isteklerini nasıl göreceğinizi anlatmıştık. Bugün bu istekleri nasıl iptal edeceğinizi anlatacağız.

Reklamlar

instagram takip davetlerini iptal etmek için aşağıdaki yöntemi kullanarak, takip isteği gönderdiğiniz hesapları tespit etmeniz gerekiyor. Takip isteklerinizi öğrendikten sonra, tüm isteklerinizin profil sayfasına giriş yaparak, takip istekleri iptal edilebilir. Eskiden bu menü kullanıma sunulmadığı için takip isteklerinizi görüntülemeniz mümkün değildi. Mayıs ayında yapılan bir güncelleme ile web hesabınız ile isteklerinizi kontrol etme özelliği sunuldu. Instagram tarafından yeni özellikler sunulduğu zaman, sitemizi takip ederek bu özelliklerden haberdar olabilirsiniz.

instagram ayarlar / gizlilik ve güvenlik seçeneklerine veya aşağıdaki linke tıklayarak ilgili ekrana giriş yapıyoruz. Instagram gizlilik ve güvenlik ayarlarına giriş yapmak için Tıklayın

Reklamlar

Takip istekleri nasıl iptal edilir ?

Giriş yaptığınız ekranda  “Hesap verileri” hesap verilerini görüntüle seçeneğine tıklıyoruz.

Bağlantılarseçeneği altında Mevcut takip istekleri tümünü gör seçeneğine tıklıyoruz.

Mevcut takip istekleri ekranında, gönderdiğiniz tüm takip isteklerini görebilirsiniz. Görüntülediğiniz hesapları açarak , takip isteklerini iptal edebilirsiniz. Listede gördüğünüz isimleri aratarak , takipleri iptal etmek için tek tek bu işlemi yapmanız gerekmektedir.

Takip isteklerini iptal etme işlemini toplu olarak yapamazsınız maalesef. Takip isteklerini gönderdiğiniz tüm kullanıcıların profil sayfasına giriş yapmanız gerekecektir. Instagram hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için yayınladığımız makaleleri inceleyebilirsiniz.

Reklamlar

2 yorum

  1. madem mümkün değil diyecen niye ronan yazdınn bizde okuyoruz!!

  2. Bize gelen takip isteklerini toplu şekilde nasıl silebiliriz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*