Anasayfa / Sosyal Medya / Instagram Özel-Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim

Instagram Özel-Gizli Profilleri Nasıl Görebilirim

İnstagram’da gizli – özel bir profili görmek mi istiyorsunuz ? Eski kız arkadaşınız, unutamadığınız bir kişi, merak ettiğiniz bir kullanıcı veya ilk bakışta dikkatinizi çeken bir profil. İnstagram’da kullanıcılar, farklı konumlarda etkileyici resimler çekerek arkadaşlarıyla paylaşmayı çok sever. İnstagram bu işlem için en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri. Çektiğiniz resimleri, konum bilgilerinizi ve buna benzer bir çok bilginizi tüm kullanıcılarla paylaşmak zorunda değilsiniz tabiki. Birçok kullanıcı , sosyal medya hesaplarını gizli tutar. Profilin herkese açık olması hem rahatsız edici hemde ciddi bir güvenlik riski oluşturabilir.

Reklamlar

İnstagram kullanımında 2 temel seçim vardır;

Reklamlar
 • Profilinizi herkese açık hale getirebilir ve tüm kullanıcıların paylaşımlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Dileyen kullanıcı hesaplarınızı takip edebilir.
 • Özel kullanım, sadece izin verdiğiniz kullanıcıların paylaşımlarını görmesini sağlayabilir ve hesabınızı takip etmesini istediğiniz kullanıcıları siz belirlersiniz. Özel hesapları görüntülemek istediğinizde “Bu hesap gizli, Fotoğraf ve videolarını görmek için bu hesabı takip et” uyarısı ile karşılaşırsınız.

Herkese açık profilleri takip etmek ve paylaşımlarını görmek oldukça kolaydır fakat özel profilleri görebilmek için kullanıcının takip isteğinizi kabul etmesi gerekmektedir.

Peki bu gizli profilleri nasıl görüntüleyebiliriz ? Bunun için hangi yöntemler kullanılabilir ? Bu konuda bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Bu konuda hizmetler sunan ve hesap şifrelerinzi talep eden uygulamalar ve yazılımları kesinlikle kullanmayınız ! bu tarz yazılımlar kesinlikle zararlıdır ve hesabınızı ele geçirmek için kullanılmaktadır. Gizli profilleri görebilmek için aşağıdaki yöntemler haricinde hiçbir yöntem yoktur.

Gizli instagram profillerini nasıl görüntüleyebilirim ?

1. Kişiyle doğrudan iletişime geçin

Eğer mevcut hesabınız ile bu işlemi yapabiliyorsanız hesaba takip isteği gönderin. İstek göndermeden önce kullanıcıya mesaj göndererek isteğinizin onaylanmasını da sağlayabilirsiniz fakat bunu yapabiliyor olsam burda ne işim var ? Diyebilirsiniz. O zaman diğer yöntemlere geçelim.

2. Sahte hesap oluşturun

Sahte hesap ile bu işlemi yapmak pek etik bir işlem değil fakat oldukça başarılı bir yöntemdir. Paylaşımlarını görmek istediğiniz kullanıcıya özel bir hesap oluşturarak , takip etme isteğinizi kolayca kabul ettirebilirsiniz. İnstagram’da hesap ekleme ve birden fazla hesap kullanma işlemi artık oldukça basit olduğu için bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek açacağınız bir sahte hesapla , takip isteğini kabul ettirmeniz %100 başarılı olacaktır.

 • Kadın hesabı açarak sahte hesabınızı kabul ettirmek oldukça kolaydır.
 • Erkek kullanıcılar genellikle profil bilgilerini açık olarak kullandığı için bu hesapları takip etmek oldukça kolaydır fakat gizli bir erkek hesabını görebilmek için kadın profili ile bu işlemi yapmak son derece başarılı olacaktır.
 • Sahte hesabınızı gizli yaparak daha gerçekçi bir görünüm sağlayabilirsiniz.
 • İşletme profili görünümü ile hesaplar açabilirsiniz. Örneğin; Alışverişten çok hoşlanan bir kadın için , çanta satışı yapan bir instagram hesabı oldukça dikkat çekiçi olabilir.
 • Davet göndereceğiniz kişinin ilgi alanlarına hitap eden profil isimleri ve resimleri kullanın.

Bu maddelere dikkat ederek açacacağınız hesapla, istediğiniz kullanıcılara davetlerinizi kabul ettirebilir ve gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz.

3. İnstagram profil görüntüleme araçlarını kullanın

Private instagram viewer yazılımı ile profil görüntülemeyi deneyebilirsiniz. Profil görüntüleme araçları için en başarılısı diyebilirim. Yazılım, yüzlerce farklı ülke, ip ve hesap ile gizli hesapları görüntüleyebilmeniz için yardımcı olmaya çalışıyor.

Privateinstagramviewer 

Profil görüntüleyiciyi çalıştırmak ve işlemi yapmak için hesabınızla ilgili herhangi bir bilgi vermenize veya yazılım yüklemenize gerek yoktur. Bu yüzden son derece güvenilirdir.

Sonuç:

Umarım yazımız faydalı olmuştur ve dilediğiniz hesaba ulaşabilmişsinizdir. Sizlerde kullandığınız yöntemleri , önerilerinizi yorum atarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

11 yorum

 1. bir site var senin yerine sürekli profili kontrol ediyor ve eğer profiln gizliliği kalkarsa bütün medyayı indirip sana mail olarak gönderiyor, ben kendi instagramım üzerindende denedim çalıştı mail olarak gönderdi benim hesabımı şimdi stalklamak istediğim kişileri ekledim bekliyorum bakalım

 2. inşallah araştırdığmız kişi öğrenmez

 3. Yani yaptım ama reklam çıkıyor bir uygulama daha yüklemek gerekiyor falan diyor olmuyor bundan sonra nasıl yapabilirim

 4. Bu nası kafa yapısı benim gizlediğim şeye zorla bakmaya çalışanlara fikir veriyosunuz
  O bakmaya çalışanlar da birer sapık.
  İnanın profilimin izlendiğinden şüphelenip araştırdım burası çıktı demekki buna uğraşan manyaklar çok.

 5. Privateinstagramviewer adımları ilerledikçe kredi kartı kullanımı ve çeşitli sitelerden alışveriş sonrası izin veriyor. bunun bi çözümü var mı acaba?

  • Serkan Çataltaş

   Selam,
   Premium kullanım ücretli olduğu için bunun için yapacak birşey yok malesef. Ücretsiz yapacağınız işlemleri anlatmaya çalıştık.

  • private instagram viewer diye bir görünüm yaratmış site sizin doğru girdiğiniz kullanıcı adına ait profili yansıtmaktan daha öte yapamayacak bir ortam. Gerçek amacı ise kendi reklamlarını, istediğiniz profile ulaşma hevesinizi kullanarak itelemek. Phishing deniliyor bu gibi çakallıklara net ortamında. Gizli profile girmek diye bir şey yok.

   • bir yıldırım daha

    Gizli profile girmek isteyenler çok mu iyi insanlar. Bırak zarar görsünler işte.. Köprüyü ucuza almak isteyenler oldukça satan Sülün Osmanlarda olur..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*