Anasayfa / Mobil / imo son görülme kapatma nasıl yapılır

imo son görülme kapatma nasıl yapılır

imo, Android veya iPhone telefonlarda ücretsiz görüntülü görüşme ve anında mesajlaşma uygulamasıdır. Bugün, imo son görülme kapatma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Reklamlar

Uygulama ile 3G, 4G veya Wi-Fi ile sınırsız, ücretsiz mesaj ve arama yapabilirsiniz. Oldukça yüksek kalıtede görüntülü ve sesli arama sunar. Arkadaşların veya ailenle grup sohbetleri açabilir, fotoğraf video paylaşımları yapabilirsiniz. Kısacası Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarında yapabileceğiniz birçokişlemi imo ile yapabilirsiniz. imo görüşmelerinde son görülme zamanınızı kapatmak için gizlilik ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.

imo son görülme kapatma

imo uygulamasına giriş yapın.

Reklamlar

Sol altta bulunan 3-Çizgi simgesine dokunun.

Açılan ekranda “Ayarlar” seçeneğine dokunun.

Ayarlar menüsünde Gizlilik seçeneğine giriş yapın. Gizlilik ekranında “Last Seen” seçeneğine dokunun.

Son görülmeyi kapatmak için “Nobody” seçeneğini işaretleyerek işlemleri tamamlayabilirsiniz. İşlemden sonra son görülmeniz tamamen kapatılmış olacaktır.

Everyone: İlgili seçeneği işaretlerseniz, rehberinizde kayıtlı olan veya olmayan tüm kullanıcılar “son görülme” zamanını görüntüleyebilir.

My contacts: Sadece kişi listenizdeki kişiler, son görülmenizi görebilir.

imo messenger, ilerleyen zamanlarda çok ciddi kullanıcı sayısına ulaşacak gibi görünüyor. Özellikle Whatsapp messenger alternatifi uygulamalar arayan kullanıcılar için oldukça başarılı bir alternatif olarak göze çarpıyor. Uygulama şimdilik tamamen Türkçeleştirilmemiş fakat yakın zamanda tamamen Türkçe olarak yayına geçecektir. Uygulama hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

5 yorum

  1. İmo karşıda kayıtlı oldumu nasıl anlarım sağ üstte yeşil ışık ne anlama geliyor acaba

  2. Bir arkadaşıma bakıyorum son görülmesi 1 saat önce attıgım mesajlar tek çizgi okunmamış fakat çevrim içi gözüküyor bunu nasıl yapıyor wifi kullandıgını telefonunun internetinin zayıf oldugunu söylüyor

  3. Mesajlarda iletildi ve görüldü işaretleri hangisidir mesela bazen yuvarlak oluyor o ne demek

  4. imoyu çokbeğendim whatsappa göre daha kulnaışlı bir uygulama

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*