Anasayfa / Oyun / Grand Theft Auto 5 Oyun ici Video

Grand Theft Auto 5 Oyun ici Video

Yüzdüm yüzdüm, kuyruğuna geldim ve an itibariyle Grand Theft Auto V ile karşı karşıyayım. Birçok oyun sever okulun ilk günleriyle boğuşuyorken, ben de bu dev yapımla uğraşmak zorunda kaldım. Dışarıdan bakıldığı zaman her ne kadar çok eğlenceliymiş gibi gözükse de (Bayağı eğlendim, orası ayrı.) çok zor bir işe bulaştığımın farkındaydım. Derler ya, “büyük güç, büyük sorumluluk getirir” diye; Grand Theft Auto V de öyle bir oyun işte. Hem yapımcısını, hem oyuncusunu, hem de onu inceleyecek editörü baştan aşağıya teste alıyor gerçekten…

Reklamlar

gta oyun

Uzun süredir beklemedeydi herkes, oyun hakkında envaiçeşit bilgi vardı. Ne kadar devasa olacağından tutun da kaç tane karakterle karşımıza çıkacağını geçen zaman içerisinde defalarca duydum, yayımlanan ilk oyun içi videosu hakkında koca bir hafta o forum sitesi senin, bu ön inceleme yorumu benim gezip durdum. Dediğim gibi, artık o karşımda ve ben de sizler için -piyasaya çıkmadan efsaneleşen- Grand Theft Auto V’i didik didik etmeye başladım. Birazdan okuyacaklarınız, oyunun deneyim ettiğim ilk üç saati kapsıyor ve elimden geldiğince sizler için incelemeyi detaylandırmaya çalışacağım ilerleyen günlerde. Şimdi arkanıza oturun ve “Kaçırdım!” diye üzüldüğünüz Grand Theft Auto V’in ilk detaylarını sizlerle paylaşmama izin verin.

Reklamlar

 

Gta 5 100 Saat Sürecek

1 yıldır en çok beklenen açık dünya oyunlarından GTA V çokda kısa sürmeyecek. Rockstar Games’in yaptıgı açıklamada oyun 100 saat sürecek.

100 saat uzunluğundaki bu açık dünya deneyimine sahibiz ve bu bize oyuncuların ne yapabilecekleri, neler ve nasıl konusunda kontrol imkanı sağlıyor. Bu banka soymaktan TV’de yoga dersleri izlemeye kadar herşeyi yapabileceğiniz bir dünya.

Diğer oyunlara nazaran GTA V’nin çok uzun ve detaylı bir hikaye yapısı olacak. Özellikle 3 oyuncuyu yönetecegimiz için üç kat daha fazla hikaye detayı olacak.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*