Anasayfa / İnternet / Google Hesap Açılış Tarihi Öğrenme
Sponsorlu Bağlantılar

Google Hesap Açılış Tarihi Öğrenme

Google hesabınızın açılış tarihini öğrenmek için aşağıdaki ayarlar sayfasını kullanabilirsiniz. Hesap açılış tarihi nerede işimize yarıyor ? Hesap kurtarma seçeneklerini kullanmak istediğiniz zaman, kurtarma seçeneklerine başlamadan önce hesabınızı ne zaman açtığınızı belirtlemeniz gerekiyor. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz , hesabınızı kurtarmanızı daha da kolaylaştırır. Hesabınızda herhangi bir sorun yaşamadan önce bu bilgileri edinerek bir yerlere not etmeniz hesap güvenliğiniz için oldukça faydalı olacaktır. Google açılış tarihi için herhangi bir seçenek sunmadığı için alternatif yollar ile bu işlemi yapacağız.

Google hesabınızı açtığınız tarihi öğrenmek için Gmail hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gmail hesabınızı açtıktan sonra hesabınızın hemen sağ tarafında bulunan Ayarlar simgesine tıklayarak “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Açılan sekmelerde “Yönlendirme ve POP / IMAP” seçeneğine tıklayın.

Pop indirme seçeneğinde x.xx.xxx tarihinden beri gelen tüm postalar için pop etkindir seçeneğinde yazan tarih , hesabınızın açılış tarihidir. Burada bulunan tarihi hesap açılış tarihi olarak not etmenizi öneririz.

Alternatif olarak hesap taşıma ve yedekleme seçeneklerini kullanırken de bu bilgiyi öğrenebilirsiniz fakat bu işlem biraz daha karmaşık e zor olduğu için en kısa yöntem yukardaki yolları takip etmektir. Bunun haricinde Gmail’inize hesabınızı açtığınız tarihte gelen mail’den veya ikinci e-posta adresinize gelen mail ile de açılış tarihinizi görebilirsiniz. Google hesap ayarları ve hesap güvenliği hakkında tüm soru ve sorunlar için sitemizde arama yapabilir ve ilgili makalelere ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Bende göstermiyor.

Bir Yorum Yazın