Anasayfa / Bilişim / Gizli video ve ses kaydı nasıl yapılır

Gizli video ve ses kaydı nasıl yapılır

Telefondan gizli ses kaydı ve video kaydı nasıl alınır ? Normalde telefonlarda ses kayıt ve video kayıt özellikleri kullanılabiliyor fakat ortamda bu işlemi yaparken, ekranınızdan bu işlemleri yaptığınız farkedilebilir. Herhangi bir riske girmeden karşı tarafa belli etmeden bu işlemleri yapmak için oldukça kullanışlı iki yazılımı sizlerle paylaşacağız. Uygulamaların en güzel özelliği , kayıt sırasında ekranda hiçbir bildirimin görünmemesidir. Uygulama arka planda çalışarak , kimseye farkettirmeden kayıt almanızı sağlıyor. Bunun yanında , zaman ayarlı kayıt ve herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabilme gibi avantajlarıda var. Uygulamalar tamamen türkçedir.

Reklamlar

gizli ses kayit

Gizli ses kaydı nasıl yapılır?

ses kayit

Reklamlar

Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. indirip kurulumu yaptıktan sonra çalıştırıp , Record seçeneğine tıklayarak kaydı başlatabilirsiniz. Kayıt başladıktan sonra uygulamayı kapatsanız dahi kayıt almaya devam edecektir. Kaydedilen ses kayıtlarını “Saved recording” seçeneğinde dinleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linki kullanarak Google play marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android Logo

gizli video kayit

Gizli video kaydı nasıl yapılır ?

video kayit

Uygulama yayıncıları aynı olduğundan dolayı arayüz neredeyse birebir aynı olarak tasarlanmış ve kullanımı oldukça pratiktir. Kayıt seçeneği ile kayıt başlatabilirsiniz veya saat simgesine dokunarak zaman ayarlı bir kayıt başlatabilirsiniz. Kayıt sırasında telefonunuza erişme şansınız yoksa belirli bir saatte kaydın otomatik başlayarak bitmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulama şimdilik ücretsiz olarak sunuluyor fakat reklamsız sürüm kullanabilmek için küçük bir ücret ödemeniz talep ediliyor. Ücretsiz sürümde reklam görünümü haricinde herhangi bir sınırlama yoktur. Bu durumda ücret ödemeden kullanmanında herhangi bir zararı olmayacaktır. Sadece fazladan reklamlar ile karşılaşacaksınız. Uygulamayı aşağıdaki linke tıklayarak marketten indirebilirsiniz.

Android Logo

Uygulamaların şimdilik sadece Android sürümü mevcut. İos kullanıcıları farklı uygulamalar ile bu işlemleri yapmak zorundalar.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*