Anasayfa / Multimedya / Film Sitelerinden Film Nasıl indirilir

Film Sitelerinden Film Nasıl indirilir

Merhaba Ozengen.com takipçileri.  Üyelerimizden son zamanlarda sıkça aldığımız bir soruya cevap vereceğiz. Günümüzde kullanıcılar filmleri , film izleme sitelerinden online olarak izlemektedir.

Reklamlar

Peki online olarak izlediğiniz film sitelerinden filmler nasıl indirilir ?

izlediğiniz filmleri indirmek için oldukça kolay bir yöntem paylaşacağız. Maxthon web tarayıcı ile filmleri herhangi bir yazılım veya eklenti kullanmadan indirebilirsiniz. Film indirme haricinde tarayıcının birçok özelliği vardır. İnternet kullanımınızı oldukça zenginleştiren bu tarayıcı rahat, eğlenceli ve kişisel web deneyimi yaşatacak tüm güzel özellikleri içererek geliyor. İnternette gezinirken donmaları engelleyen Anti Freeze , sekmeli gezinti kolaylığı, mouse kısayol tuşları, otomatik form doldurma özelliği , ekran yakalama kolaylığı başta olmak üzere birçok özellik bulunmaktadır. Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.Yazılım bilgisayarınızın vazgeçilmez yazılımlarından biri olacaktır. Eminim film indirmek için kullanacağınız bu tarayıcı sizi çok şaşırtacak

Reklamlar

Video anlatım veya resimli anlatımı takip edebilirsiniz.

Film nasıl indirilir ?

Maxthon indir

Öncelikle yazılımı yukardaki indirme linkine ulaşarak yaklaşık 40 MB boyutunda olan yazılımı indiriyor ve yüklemeye başlıyoruz.

maxthon yukleme

İndirmek istediğimiz videonun bulunduğu sayfaya giriş yapıyoruz ve indirmek istediğimiz filmin buluduğu videoyu açıyoruz.

film link

İlgili alana giriş yaptıktan sonra videoya sağ tıklayıp “Görüntüyü farklı kaydet” seçeneğine tıklıyoruz.

film kaydet

Videoyu kaydetmek istediğiniz alanı seçtikten sonra video indirme işlemini başlatabilirsiniz.

film indir

NOT: Tarayıcıyı kapatmanız film indirmenizi durdurmayacaktır. İndirme sırasında tarayıcınızı kapatabilirsiniz.

Görüldüğü gibi istediğiniz filmi indirmeniz oldukça kolay. Filmlerin indirilme süresi eriştiğiniz sitelerin kalitesi ve internet bağlantınızın durumuna göre değişmektedir. Genel olarak videoyu izlediğiniz sürede indirebileceğinizi söylesek doğru olur. Bu tarz işlemler için eklenti veya program kullanmak istemeyen kullanıcılar için oldukça başarılı bir tarayıcı. Sizlerde tarayıcı hakkında yorum ve sorularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

7 yorum

  1. gösterdiğin videoda 2 mb. lık filmin birkaç saniyesini indiriyor. Bir film ortalama ne boyutta olur ondan bile haberin yok değil mi

  2. yalan yanlış bilgi neden veriyorsun kardeşim. niye insanları kandırıyorsun. eline ne geçiyor. indirdim kurdum ve kesinlikle hiçbir işe yaramayan çöp.

  3. paylaşım için tesekkurler

  4. yalanını sevsinler…

  5. değil indirmek açmadı bile filmi…

  6. film izleme sitesinden indirmede başarısız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*