Anasayfa / Oyun / Fifa 2014 Android Telefonlarda !

Fifa 2014 Android Telefonlarda !

fifa 2014 android

Reklamlar

Fifa 2014 android telefonlarda için yayınlandı. Fifa severlerin kaçırmaması gereken bu oyunu sizlere sunuyoruz. Haberim devamında ücretsiz indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerdeki en gerçekçi futbol oyununa hoş geldin. Yeni dokunma kontrolleriyle her pasın, şutun ve top çalmanın heyecanını yaşa. Bunların da üstüne, EA SPORTS Futbol Kulübü Maç Günü ile gerçek dünyadan futbol resitallerinin her anını tat. FIFA 14 ile futbol dünyasına dal!

Reklamlar

Bu uygulamada uygulama içi satın alım yapılabilir. Uygulama içi alışveriş, aygıt ayarlarından kapatılabilir.** Bu oyunda üstün grafikler ve çok sayıda gerçek futbol ligi, takımı ve oyuncusu bulunuyor. Lütfen cihazında en az 1,35 GB boş alan olduğundan emin ol.**

TUTKUYU HİSSET
33 Lig, 600’den fazla lisanslı takım ve 16.000’den fazla oyuncu içerir. English Premier League, La Liga, Alman Bundesliga ve çok daha fazlası burada. 34 eşsiz stadyumda zafere yürü. Ayrıca mobil sürümlerde ilk kez spiker yorumlarını İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dinle!Spiker konuşmalarını indirmek için ÖZELLEŞTİR menüsüne girip SES’e tıklayarak seçenekleri görüntüle.

MAÇ GÜNÜ ÇILGINLIĞI
EA SPORTS™ Futbol Kulübü Maç Günü, sevdiğin kulübü yakından takip etmeni sağlıyor. En iyi liglerin gerçek fikstürlerine göre oyna. Her sakatlık, ceza ve takım formundaki değişim oyuna yansıtılarak her noktada seni futbolun içinde tutuyor!

ULTIMATE TEAM’İNİ KUR
Kazan ve takas et veya hayallerindeki takımı oluşturmak için FIFA oyuncularını al ve sat. Oyun tarzını, dizilişini, kitlerini ve daha fazlasını seç. Turnuvalara katılarak jeton kazan, sonra da onlarla takımını geliştirecek yeni oyuncular ve öğeler satın al. Ücretsiz oyna ya da paket satın al. Seçenekler sonsuz!

SEZGİSEL YENİ DOKUNMA KONTROLLERİ
Saha içinde oyuncuları hareket ettirmek için işaret et, pas için dokun, şut için kaydır! FIFA 14’ün yeni Dokunmatik Akıcı Kontrolleri, dünyanın en popüler sporunu oynama heyecanını gerçekten de parmaklarının ucuna getiriyor.

FIFA MÜZİKLERİYLE COŞ
Empire of the Sun’dan Vampire Weekend’e en bomba müzisyenlerin şarkılarından oluşan süper oyun müzikleri içerir. Bu kadar güzel şarkılar zaten ancak FIFA’dan beklenirdi!

Ücretsiz indirmek için TIKLAYIN

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*