Anasayfa / Oyun / League of Legends Yaz Sezonu Turnuvaları

League of Legends Yaz Sezonu Turnuvaları

yaz turnuvaları lol

Reklamlar

Günümüzde dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan League of Legends’ın yeni turnuvası yaz sezonunda gerçekleştirilecek. Yaz aylarının ilk günlerinde başlayacak olan Yaz Sezonu Turnuvası’nda (YST) oyunculara toplamda 60.000 TL para ödülü verilecek.

League of Legends’ın yeni turnuvası YST’nin internet kafe elemelerinin kayıtları 29 Mayıs tarihine kadar devam edecek ve kayıt olan takımlar 1-2 Haziran tarihlerindeki bölge elemelerinde birbirleriyle karşılaşacak. Elemeler sonucunda finallere kalmayı başaran takımlar Marmara Bölge Şampiyonu, Ege Bölge Şampiyonu, İç Anadolu Bölge Şampiyonu, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri Şampiyonu, Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgeleri Şampiyonu’ndan oluşmak üzere beş takım YST finaline gitme şansı yakalayacak. Finale katılacak diğer üç takım ise Dark Passage.Kaspersky Lab, Go4LoL Mayıs şampiyonu ve Dereceli Takım elemeleri birincisinden oluşacak.

Reklamlar

6-7 Temmuz’da gerçekleşecek büyük finale katılmaya hak kazanan tüm oyuncular toplamda 280.000 RP kazanacak. Birinci takım 15.000 TL, ikinci takım 7.500 TL, üçüncü takım  5.000 TL’lik para ödülü ve sponsor ödüllerinin sahibi olacak. Toplamda 60.000 TL değerindeki ödüller oyunculara dağıtılmış olacak.

Yaz Sezonu Turnuvası adresinden League of Legends’ın son turnuvasıyla ilgili ayrıntılı detayları alabilir ve turnuvaya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*