Anasayfa / Oyun / Fifa 2014 iPhone ve Android icin Çıktı !

Fifa 2014 iPhone ve Android icin Çıktı !

fifa ingiltere

Reklamlar

FIFA serisinin yıllardır PC ve konsollarda en çok oynanan futbol oyunu olduğu bir gerçek. EA Games sahip olduğu deneyimi ve yüksek bütçesini her sene yeni FIFA oyunu için oldukça verimli şekilde kullanıyor ve tabii ki akıllı cihazların daha da yaygın hale gelmesiyle birlikte Android ile iOS cihazları da unutmuyor.

FIFA 14 her iki sistem için de yayınlandı ve tamamen ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Her ne kadar oyun içi satın almalar yapabilseniz de ücretsiz sürümü ile oldukça yeterli ve onlarca lig, yüzlerce takım barındıran oyun, sizin indirmeniz için bekliyor.

Reklamlar

1.3 GB yer kaplayan oyun bu konuda biraz hunhar davranmış ancak cihazında yeterli alana sahip olanlar bir sorun yaşamayacaklardır. Görsel olarak yüksek kaliteye sahip olan FIFA 14, yeni sürümünde bir miktar kontrol değişikliğine de gitmiş ve artık oyuncularınızı eskisine göre daha rahat yönetebiliyorsunuz.

Satın alma sonucunda elde edilenler arasında turnuva modu ve menajerlik gibi bazı oyunculara hitap eden seçenekler de yer alıyor ve oyun deneyiminizin çok daha eğlenceli bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

İPHONE İÇİN TIKLAYIN ANDROİD İÇİN TIKLAYIN
Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*