Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Sayfa Nasıl Silinir

Facebook Sayfa Nasıl Silinir

Facebook sayfaları , işletmelerin, markaların ve kuruluşların hikayelerini paylaşmaları ve hayranlarıyla bağlantı kurmaları içindir. Zaman Tünelleri gibi Sayfaları da haberler paylaşarak, etkinlikler düzenleyerek, uygulamalar ekleyerek ve daha fazla yöntemle özelleştirebilirsiniz. Düzenli olarak paylaşımda bulunarak hedef kitlenizin ilgisini üzerinizde tutun ve çoğalmasını sağlayın. Sayfanızı beğenen kişiler ve arkadaşları Haber Kaynağı’nda güncellemeler alabilir.

Reklamlar

Facebook’ta oluşturduğunuz bir sayfayı nasıl sileceğinizi resimli olarak anlatmaya çalışalım. Anlatımımızı takip ederek 2 aşamada sayfanızı yayından kaldırabilirsiniz.

NOT: Sayfanı silmek, Sayfanı kimsenin göremeyecek ve bulamayacak olması anlamına gelir. Sil düğmesine tıkladıktan sonra fikrini değiştirmen halinde Sayfanı 14 gün içerisinde geri yükleyebilirsin. Bu süre sonunda Sayfanı kalıcı olarak silmek isteyip istemediğini onaylaman istenecektir. Sayfayı silmek yerine yayından kaldırmayı seçersen, Sayfanı sadece yöneticiler görebilir.

Reklamlar

Facebook sayfaları Nasıl Silinir ?

Öncelikle silmek istediğiniz sayfaya giriş yapıyoruz. Sayfayı silmek için sayfada Yönetici yetkisine sahip olmanız gerekmektedir.

Sayfa yönetici menüsünden Ayarlar’a giriş yapıyoruz

sayfa silme

Ayarlar menüsünde Genel başlığı’nın hemen altında bulunan Sayfayı Kaldır menüsüne giriş yapıyoruz.

Sayfa adınızı sil seçeneğine tıklayarak sayfa silme işlemini başlatabilirsiniz.

sayfa silme 1

Uyarılarda belirtildiği gibi işlemden sonra 14 gün içerisinde sayfanız tamamen silinmiş olacaktır. Bu süre içerisinde sayfanızı tekrar yayına alabilir veya silmekten vazgeçebilirsiniz.

Facebook yeni sayfa görünümü sayfa silme 2014

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*