Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Halk Cumhuriyeti

Facebook Halk Cumhuriyeti

facebook-cuhuriyet

Reklamlar

Merhaba arkadaşlar. Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’un şuanki büyüme oranını kaybetmemesi halinde 2015 yılında dünyanın en büyük nüfüsuna sahip olan ülkesi Çin‘i geçecek. Facebook’un şuan itibari ile 1.2 milyon kullanıcısı bulunmakta. Başlıktan da anlaşılacağı gibi “Facebook Cumhuriyeti” kavramının 2015’de hayatımıza yerleşeceğini düşünüyorum.

Peki Facebook şuanki büyüme rakamların koruyabilecek mi ? Bu büyük bir soru işareti olarak görünüyor. Facebook’tan kaçışın başladığı ve kullanıcıların diğer sosyal platformlara yöneldiği bu günlerde , kullanıcı sayısını arttırmak için ciddi atılımlar yapması gerekiyor. Çünkü en büyük rakipleri Twitter ve Google+ gibi sosyal platformlar , kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi gören alanlar olmaya başladı.

Reklamlar

2004’te kurulan Facebook en büyük gelişimini 2006 yılında gerçekleştirdi. Facebook, istenilen büyüme oranı sonuçlarına göre 2015 yılına girildiğinde 1.4 milyar kullanıcıya yada daha fazlasına sahip olacak.

Facebook bu başarıyı elde edebilecek mi bilmiyorum ama günümüzden itibaren büyük kan kaybettiği çok aşikar.

Facebook mobil uygulamaları Android , iOs ve windows versiyonlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android Facebook Mobil

İos Facebook Mobil

Windows Phone Facebook Mobil

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*