Anasayfa / Sosyal Medya / instagram takip edeni kaldırma 2019

instagram takip edeni kaldırma 2019

instagram takip edeni kaldırma, 2019 güncel yöntemi resimli olarak paylaşacağız. İnstagram’da eskiden takip edeni kaldırma seçeneği yoktu. Sizi takip eden birini kaldırmak için engellemeniz gerekiyordu. Yakın zamanda yayınlanan özellik ile takip eden kullanıcıları kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Reklamlar

Sizi takip eden kullanıcıları kaldırdığınız zaman, karşınızdaki kullanıcı bunu farketmez fakat profilinize giriş yaptığı zaman veya takip edilenler sayısını kontrol ederek farkedebilir. Bunun haricinde herhangi bir bildirim gitmez.

instagram takip edeni kaldırma

İnstagram profilinze giriş yaparak “Takipçi listenize” dokunun.

Reklamlar

Takipten çıkarmak istediğiniz kullanıcının hemen yanında bulunan üç nokta simgesine dokunun.

” Takipçiyi Çıkar” seçeneğine dokunarak, bu kişiyi takipçi listenizden kaldırabilirsiniz. Karşınızdaki kullanıcı, takip listenizden çıkarıldığını bilmeyecektir. Bunun için profilinize giriş yapması gerekmektedir.

Üç adımda dilediğiniz kişileri takipçi listenizden kaldırabilirsiniz. Bu özellik eskiden sadece doğrulanmış hesaplar için kullanılıyordu fakat artık tüm instagram kullanıcıları bu özelliği kullanabilir. İnstagram takipçi silme ve kaldırma işlemi hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

İnstagram hakkında tüm merak edilenler için arama yapabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*