Anasayfa / Multimedya / En iyi Selfie Uygulamaları

En iyi Selfie Uygulamaları

selfie

Reklamlar

Sosyal medyada Facebook , twitter , instagram gibi platformlarda büyük bir akım olan selfie poz çekimleri giderek popüler olmaktadır. Daha önceki yazılarımızda sizlere selfie örnekleri ve selfie pozların ne anlama geldiği ve nasıl başladığını anlatmıştık.

Bu pozlar çoğu kullanıcıya itici olarak gelsede zamanla birçok sosyal medya platformlarında giderek artarak tam anlamıyla bir moda haline geldi. Şimdi sizlere selfie fotoğraflarını çekip yayınlayacağınız en iyi uygulamaları paylaşmaya çalışalım.

Reklamlar

İnstagram fotoğraf çekme uygulamalarının başında geliyor. İnstagram’ı kullanarak çok başarılı selfie pozlar ortaya çıkarabilirsiniz.

İNDİRInstagram

Ülkemizde çok yaygın olmayan bir uygulamayı sizlerle paylaşalım.  iOS ve Android kullanıcılarına hizmet veren anlık fotoğraf paylaşım uygulaması Snapchat te selfie çekimler için hazırlanmış bir mobil uygulama olmamasına rağmen, birçok kullanıcı tarafından selfie amaçlı kullanılması yönünden en iyi selfie uygulamaları arasında kendisine yer bulunuyor. Daha çok genç yaştaki kullanıcıların cebine giren uygulama benzer fotoğraf uygulamalarından oldukça farklı işlevler sunuyor. Ön kamera özelliğini kullanarak harika selfie’ler yakalayabileceğiniz uygulama, arkadaşlarınızla paylaştığınız fotoğrafları, görüntüleme anından sonra otomatik olarak siliyor. Böylelikle paylaşılan fotoğrafların istemediğiniz kişilerce görüntülenmesi engelleniyor. Geçici video paylaşım uygulaması olarak ta anılan Snapchat, video ve fotoğraflarınıza yorum ekleme izni de veriyor. Türkçe dil desteği de sunan uygulamayı hem iOS hem de Android tabanlı cihazınız için ücresiz olarak edinebilirsiniz.

İNDİRSnapchat

ABD’li iki çift tarafından geliştirilen, her geçen gün daha fazla kullanıcının mobil cihazınıza ulaşan SkinneePix, selfie çekimler için özel olarak hazırlanmış ücretli bir uygulama. Yayınlanmasının ardından çok geçmeden en çok konuşulan selfie uygulamaları arasına girmeyi başaran SkinneePix, sunduğu düzenleme seçenekleri ile basit bir selfi uygulamasından çok daha fazlasını yapabiliyor. Her seviyedeki kullanıcıya hitap eden olabildiğince sade arayüz ile bizleri karşılayan uygulama ile hızlı selfie’ler çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Selfie çekimlerde kendinize 2, 4 ve 6 kg zayıflamış görüntüsü kazandıran seçenekler sunan uygulamanın kullanımı oldukça basit ve eğlenceli. Sizi olduğunuzdan daha ince gösteren, selfie fotoğraflarınızda daha iyi görünmenize yardımcı olan bu uygulamada Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

İNDİRSkinneePix

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*