Anasayfa / Mobil / Cep Telefonu “Mesaj ve Çağrı Takip” Uygulaması

Cep Telefonu “Mesaj ve Çağrı Takip” Uygulaması

cep_telefonunuz_calinirsa

Reklamlar

Bugün sizlere tanıtacağım uygulama aracılığıyla istediğiniz bir telefonun mesaj ve çağrılarını takip edebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcılardan bu yönde çok fazla soru almaya başlamıştık. Daha önce iphone uzaktan takip sisteminin ve Samsung telefonların uzaktan nasıl takip edilebileceğini anlatmıştım. Bu tarz uygulamalarda daha çok yer tespiti ve dosya kontrolü sağlanabiliyor.

Bugün paylaşacağım uygulama ile uygulamayı kurduğunuz telefona gelen mesajları okuyabilir ve hangi numaralarla görüştüğünü takip edebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.

Reklamlar

smstakip

Uygulamanın geliştirilme amacı ebeveynlerin çocuklarını takip etmesi üzerinedir. Günümüzde sevgililer ve evli çiftler tarafından daha fazla ilgi görmektedir.

Uygulamanın kullanımı aşamaları şu şekilde:

1. Çocuğunuzun, eşinizin,sevgilinizin  cep telefonuna uygulamayı kurun.
2. Kurduğunuz uygulamayı açıp kendi cep telefon numaranızı girin ve butona basın.
3. Cebinize gelen aktivasyon kodunu çocuğunuzun telefonundaki uygulamaya girerek numaranızı onaylayın ve uygulamayı kapatın.

Sonrasında sorgulama yaptığınızda, çocuğunuzun telefonundaki çağrı ve SMS geçmişi cebinize gelsin. Tarih, saat bazında gelen, giden ve cevapsız tüm çağrıları; alınan ve gönderilen tüm kısa mesajları içeren sayfa linki cebinize gelsin.

Bu servisi çocuklarınızın cep telefonundaki aktivitelerini izleme ve takip amacı ile kullanabilirsiniz. Çocuğunuza gelen veya onun yaptığı tüm çağrılar, saat ve süreleri ile birlikte, aldığı ve gönderdiği kısa mesajlar, tarih ve saat bilgisi ile birlikte size iletilir. Telefonun çekmemesi dolayısı ile gönderilemeyen kayıtlar, telefon çektiğinde (telefon kapsama alanına girdiğinde) topluca size gelir. İstediğiniz zaman, çocuğunuzun telefonuna (tırnak işaretleri olmadan) ‘mailat’ yazıp kısa mesajı göndererek anlık sorgulama yapabilirsiniz (Sorgulama mesajınız çocuğunuzun mesajlarında gözükmez). Telefonda internet aktif ise o anda, değilse ilk aktif olduğunda, çağrı ve mesaj bilgilerini içeren bilgi mesajı kayıtlı cep telefonunuza gelecektir.

Not: Gelen istekler üzerine periyodik bilgilendirme özelliği kaldırıldı. Siz sorgulama yaptığınızda son 24 saate ait çağrı SMS kayıtları gönderilir. Daha sık bilgi almak istediğinizde sorgulama mesajı gönderebilirsiniz.

Bu servis, ebeveynlere yönelik olarak sunulmaktadır. Ebeveynlerin, yetişme çağındaki çocukların yaşayabileceği bazı olumsuz durumları önceden görmelerini ve önlem almalarını sağlamak amaçlanmıştır. Sistemi casusluk amacı ile kullanmak hukuki değildir. Böyle bir durumda tüm sorumluluğun uygulamayı yükleyen kişiye ait olduğunu hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz. Uygulamayı yükleyen kişi de bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.

Uygulamayı android cihazlar için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

NOT: Uygulamayı takip etmek istediğiniz telefona kuracaksınız.

İNDİR
Reklamlar

12 yorum

  1. Serkan Tuğba Çataltaş

    Link yenilenmiştir.

  2. Birini takip etmenin en güzel yolu onun cep telefonuna takip programı yüklemektir bu sayede o kişinin telefonda yaptığı tüm görüşmelerden haberdar olunabilir ve ayrıca sadece telefon görüşmeleri değil sms mesajlaşmalarını, whatsap yazışmalarını, facebook giriş bilgilerine kadar herşeyi öğrenebilirsiniz ben mspy'ı kullanıyorum çok memnunun takip etme yetkisine sahip olduğum telefonu mspy sayesinde takip edebiliyorum. Bence harika bir yazılım çok özellikleri var mspy.gen.tr sitesinden tüm özeliklerini görebilirsiniz baya kullanıcı yorumlarıda mevcut bence bir inceleyin derim.

  3. Bu uygulama ucretsiz midir. Ucretliyse ücretinide soylermisiniz.

  4. İzlemek istediyim kişinin teline bu proqramı yüklemiş olsamhemen anlayacak.öyle bir şey olsun ki,onun teline değil de,benim telime yüklensin.lütfen yardımcı olun.hem de whatsapp msjlarını da görmeyi çok isterdim

  5. cep banktan gelen mesajı yanlışlıkla sildim lütfen yardım

  6. Ücret ne kadar acaba aylik mi 12 tl.

  7. Ucretlimi whatsap konusundada yardımcı olurum

  8. Ben çocuğum için kullanıyorum ve çok başarılı buldum. Çocuğumun telefonunda olan biten herşeyden haberim oluyor kullandığım programın bir çok özelliği var ve hepsi birbirinden işe yarayan özellikler şimdi bunları tek tek yazamam ama buradan özelliklerine bakabilirsiniz. Takip ettiğim telefonda ne olup bitiyor kimlerle konuşuyor ve ne konuşuyor hepsini görebiliyorum ayrıca bulunduğu konumu ve hatta gezindiği internet sayfalarına kadar bilgi alabiliyorum ve böylece çocuğumu daha sağlıklı nasıl yetiştirebilirim ve nasıl güvende tutabilirim onun muhasebesini onu incitmeden daha kolay yapabiliyorum çünkü devir çok kötü bu yüzden çocuğumun hep yanında olmalıyım.

Cevapla