Anasayfa / Mobil / Telefon Orjinal mi Nasıl Kontrol Edilir

Telefon Orjinal mi Nasıl Kontrol Edilir

Merhaba ozengen.com takipçileri. Bildiğiniz gibi piyasada bir sürü sahte telefon dolaşmakta. O kadar başarılı sahte telefonlar piyasaya sürülmekteki bunları orjinalinden ayırmak neredeyse imkansız hale geldi. Orjinal bir kasa yapımı, sistem entegrasyonunun başarılı bir şekilde yapılması gibi nedenlerden dolayı sahte telefonlar ile insanları dolandıran bu telefonları tespit etmeniz için güzel bir sistemi sizlerle paylaşacağız.

Reklamlar

Özellikle çevrenizde telefon konusunda fazla bilgisi olmayan insanların bu şekilde dolandırılmaması için bu sistemi onlara’da öğretmenizi ve herkesin bilgisi olması için çaba sarfetmenizi öneririm. İnsanları kandıran , dolandıran sahte telefon üreticilerine dur demek için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Antutu Officer

Reklamlar

Sistemi çalıştırmak ve kullanmak oldukça basit. Öncelikle aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indireceğimiz ekrana giriş yapıyoruz. Tıklayın

Uygulamayı indiriyoruz.

Android telefonumuza yüklüyoruz.

QR kodu okutuyoruz.

Antutu google play

Kodu okuttuktan sonra telefonunuzla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz. Telefonunuz kopya ise aşağıdaki ekrana benzer bir uyarıyla karşırsınız. Orjinal telefonlarda yeşil bir arkaplanda telefon modelinizi göreceksiniz.

Kopya telefon

Bu yöntem ile telefonun orjinal mi yoksa kopya mı olduğunu öğrenebilirsiniz. Özellikle düşük işlemci ve ram ile üretilen sahte telefonları bu uygulama olmadan ayırt edebilmeniz oldukça zor. Telefonu nereden alırsanız alın, kendinizi güvene almak için bu testi yapmanızı öneririz.

Uygulama hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*