Anasayfa / Multimedya / Android Kitap Okuma Uygulamaları

Android Kitap Okuma Uygulamaları

android kitap

Reklamlar

Kitap okurları için android telefonlarda kullanabileceklerini en iyi kitap okuma uygulamalarını bir araya getirdik. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle kitap okuma alışkanlığı giderek azalmaktadır. Günde saatlerce kullanmış olduğumuz akıllı telefonlarımıza kitapları taşıyarak belki biraz olsun kitap alışkanlığını arttırabiliriz.

Google Play Books

Kitap okuma uygulamaları içinde en başılı uygulamadır. Google Play Books , çok kapsamlı bir kitap okuma uygulamasıdır. Uygulamanın, metin altı çizme ve not ekleme gibi özelliklerinin yanında kitap sayfalarını çevirme özelliği ile çok güzel bir okuma zevki yaşatmaktadır.

Reklamlar

Kitap okurken gece ve gündüz modunu kullanarak gözünüzü yormadan kitaplarını okuyabilirsiniz.

İNDİRGoogle Play Books

Kobo

Kobo kitap alışkanlığını günümüze entegre ederek sosyal bir ağa çevirmiş başarılı bir uygulamadır. Uygulamanın kitap okurken size sağladığı birçok özelliğin yanında, yeni kitaplar keşfetmenizi sağlayan birçok özelliği vardır.

Okuyucuların mutlaka denemesi gereken son derece başarılı bir uygulamadır.

İNDİRKobo

Cool Reader

Sade bir arayüz arayan okuyucular için Cool reader iyi bir tercih olabilir. Sadeliğinin yanında birçok kitap uygulamasında bulunan özellikleride bulabilirsiniz. epub, fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi, pml gibi bir çok popüler formatı da destekleyen uygulamanın en önemli özelliği yazıdan sese çevirme özelliğini ücretsiz olarak sunuyor.

E-book reader gibi sadece kendi raflarındaki kitaplar yerine bu programda, kendi sd kartınızdaki e-book’ları da seed’leyip okuyabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

İNDİRCool Reader

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*